środa, 10 kwietnia 2024

Fale Wawera cz.20

Fale Wawera cz.20 Opisuje interpretację egzystencji w Tu Świecie oraz mechanizm transformacji tej interpretacji egzystencji w Tam Świecie. Podobna sytuacja - interpretacja procesu obserwacji, została również zaprezentowana. Poprzez analogię, może zrozumieć te inne miejsca/światy, które mają zupełnie inne Atrybuty. Atrybuty są wyróżnikami zjawisk, które mogą dokonywać się w tych miejscach/światach. Na bazie tych podstawowych informacji można zauważyć i zrozumieć ewaluację Fal Wawera. W zależności od punktu widzenia, Fale Wawera mają swoją inną interpretację - dzieje się tak, ponieważ każde miejsce/świat ma swoje odmienne Atrybuty, które mogą występować tylko w danym Świecie.

Proces obserwacji (Tam miejscu) Punktu Energetycznego jest wzbogacony o orientację, oznacza to, że Punkt Energetyczny może dokonywać obserwacji w odpowiednim kierunku w strukturze powstającej Przestrzeni Kwantowej. W czasie obserwacji, korzysta z dodatkowego atrybutu jaki otrzymał, jako współtwórca struktury Przestrzeni KwantowejPunkt Energetyczny nie może przecież egzystować poza strukturą, a więc musi być wyposażony w świadomość istnienia, egzystencji w strukturze Przestrzeni Kwantowej.

Świadomość egzystencji, a właściwie „bycia” w strukturze został umieszczona w jego zasobach energetycznych, które odziedziczył po cząstkach +Energia – to zasoby energetyczne nieznanego typu, które pamiętają swoje stany energetyczne. Taka energia ma swoja pamięć. Punkt dzięki temu, zna swoje miejsce w strukturze i jest świadomy swojej misji – współtworzenia struktury i bycia jej częścią.

Teraz Punkt Energetyczny potrafi obserwować kierunkowo. Oznacza to, że może dokonać w procesie obserwacji oceny swojego położenia. Ponieważ w strukturze nie ma czasu, proces obserwacji dokonuje się nieustannie. Każda obserwacja połączona jest z oceną swojego położenia w strukturze Przestrzeni Kwantowej.

Każdy Punkt Energetyczny „wybiera kierunek obserwacji” i ocenia swoje położenia w strukturze Przestrzeni Kwantowej. Ocena położenia ma na celu „dostrojenie” struktury Przestrzeni Kwantowej do idealnych proporcji – idealnych położeń wszystkich Punktów Energetycznych względem siebie. To nieustanny proces samo-pozycjonowania się – analogicznie, jak proces samo-obserwacji cząstki +Energia w Tu Świecie.

Będzie kontynuacja ...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...