środa, 27 września 2023

Zmiany energetyczne

Wszystko co teraz się dzieje w strukturze Przestrzeni Kwantowej, na co warto zwrócić uwagę, to nieustanne zmiany energetyczne. Zmiany są wszędzie, z tych zmian powoli wyłania się nasz Wszechświat. Zmiany energetyczne mają swoje poszczególne interpretacje.

Każde pogłębienie zaburzenia w idealnej strukturze może doprowadzić do „skoku” energetycznego, a właściwie do gwałtownego „przeskoku” energii z jednego punktu energetycznego na drugi punkt w przestrzeni w Tam miejscu. To prawo fizyki adekwatnej – prawo skoku energetycznego, które jest również interpretacją i wzmocnieniem efektu imitacji ruchu w przestrzeni. To właśnie zmiany energetyczne.

Skok energetyczny może nastąpić niezależnie od apogeum i jest wynikiem niemocy energetycznej, jaka zachodzi na granicy otoczenia ciemnego, nie drgającego punkt w przestrzeni w Tam miejscu. Teraz opowiemy ci o tym zjawisku, który jest wyzwalaczem, interpretacją "antycząstek" w idealnej strukturze Przestrzeni.

Najpierw jednak należy dopowiedzieć trochę więcej o ciemnym punkcie w naszej idealnej przestrzeni w Tam świecie. To również są zmiany energetyczne. Mają one decydujący wpływ na wszystkie zjawiska zachodzące w naszej Przestrzeni.

Każdy pulsujący punkt w przestrzeni w Tam świecie tworzy idealną strukturę, stara się dążyć do idealnych wymiarów pomiędzy innymi punktami. Każdy z nich, przeznacza energię do odpowiedniego pozycjonowania się w strukturze. Jeśli energii jest zbyt mało do przeprowadzenia korekty położenia, odzyskuje ją z częstości drgań, częstości pulsowania. Zamienia pulsowanie na energię.

Układ przestrzeni jest bezstratny, dlatego energii nie da się rozproszyć, utracić. Nie może być inaczej, ponieważ zaprzeczyłoby to Akt Kreacji. Można ją zamienić na przykład na pulsowanie. Wtedy cząstka szybciej pulsuje. Pulsuje wolniej, jeśli cząstka +Energia chce wydatkować więcej energii.

Każda zmiana szybkości pulsowania powoduje zmianę upływu czasu, aż do całkowitego zatrzymania upływu czasu - prawie. Wówczas taki punkt staje się ciemny, nie drga, nie ma „na nim” upływu czasu. Oznacza to, że w tym miejscu w przestrzeni, zamiast pulsującego punktu, znajduje się miejsce, w który nie ma czasu – nie występuje upływ czasu. Takie miejsce można zinterpretować, jako niestabilność siły grawitacji. Na czy to zjawisko polega?

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...