środa, 27 września 2023

Anomalia grawitacji

Czy jest Anomalia grawitacji? To pewna niestabilność, która objawia się wokół "ciemnych" Punktów Energetycznych w Przestrzeni Kwantowej. Wokół tych punktów tworzy się szczególny klimat w strukturze przestrzeni. One powodują przekazywanie energii pomiędzy punktami w przestrzeni. Wytwarzają imitację ruchu - to wszystko Anomalia grawitacji.

Niestabilność siły grawitacji jest szczególną anomalią. Każde takie miejsce, ciemny punkt w przestrzeni, dziedziczy cechy z poprzedniego świata, oraz między świata – Tu miejsca, oraz Tu/Tam miejsca. Co to za miejsce?

Ciemny, nie drgający punkt w przestrzeni w Tam miejscu, przekazał całą energię innym punktom sąsiednim. Wszystkie punkty sąsiednie zyskały na energii i teraz świecą trochę mocniej albo szybciej pulsują – wszystko według bilansu energetyczno-czasowego.

Energia konieczna do pozycjonowania nie może „odparować”, anihilować, zniknąć czy zużyć się, ponieważ w Tam świecie nie ma pojęcia Aktu Kreacji. Nie ma zatem również pojęcia destrukcji czy zakończenie czegokolwiek – w Tam miejscu jest tylko trwanie wynikające z upływu czasu.

Energia punktu może zostać tylko i wyłącznie przekazana na zwiększenie szybkości pulsowania, a więc na szybszy upływ czasu w danym punkcie, oraz może zostać „przekazana” do sąsiedniego punktu – chociaż, należy tu poczynić pewien komentarz. Nie da się przekazać energii wprost pomiędzy sąsiednimi punktami. Może się to dokonać w szczególnych warunkach. Wszędzie tam gdzie jest Anomalia grawitacji.

Wiesz już, że wydatkowanie energii na jedną ze współrzędnych zależy od obserwatora. To prawo dziedziczone jeszcze z Tu świata oraz z Tu/Tam między świata. Wiesz również, że podczas formowania się sieci w Tu/Tam miejscu, każdy cząstka +Energii ma relację tylko i wyłącznie z dwoma innymi cząstkami +Energii – i tak powstaje sieć cząstek +Energii. Pozostałe cząstki +Energi nie mają pojęcia o istnieniu innych cząstek +Energii.

Dlatego każda cząstka +Energii może oddziaływać w konsekwencji na układ relacji tylko w jednym wymiarze w innym już świecie – w Tam miejscu, bo zmienia się punkt obserwacji, ale jest dziedziczenie praw, które działają, ulegają modyfikacji w innym świecie, by dostosować się do fizyki adekwatnej.

Anomalia grawitacji jest pewnym mechanizmem, który wyzwala ogromne możliwości w strukturze przestrzeni. Anomalia grawitacji może być również traktowana jako mała Czarna Dziura, która być może w przyszłości okaże swoją ogromną moc - a wszystko za sprawą grawitacji.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...