wtorek, 9 maja 2023

Świat dwóch cząstek +Energii

Jaki jest świat dwóch cząstek +Energii? Tak naprawdę, ty, jako obserwator, który siedzi sobie na jednej cząstce splątanej, to nie jesteś w stanie również dostrzec każdej innej cząstki energetycznej +Energia w pobliżu. Na około takiej cząstki jest tylko ciemność niebytu -Energii, dookoła – nie ma Tu przecież żadnych kierunków, wymiarów czy odległości, nie ma niczego, żadnych odniesień. Jeśli przesiądziesz się na drugą cząstkę, to również efekt będzie taki sam. Widać cząstkę, na której jesteś, a naokoło cisza, nic, tylko czerń, ciemność okrutna, żadnej muzyki cząstek, żadnego innego drgania. Nic. To fizyka adekwatna Tu miejsca.

Cząstki „mają” dwie częstotliwości. Dla łatwiejszego opisu można przyjąć, że pierwsza ma barwę czerwoną, a druga barwę niebieską – Tu kolory z twojej fizyki nie mają żadnego zastosowania, używamy je jedynie do zobrazowania Tu miejsca. Obserwator ma nieodparte wrażenie, że to pulsujące światełko ma poświatę czerwoną, albo niebieską, wszystko zależne jest od liczby drgań - pulsowania. Nie szybkości drgań – już wyjaśniamy. Może powinniśmy użyć określenia, że jest to kolor „dominujący”?

Są dwie specyficzne pulsacje, jakie może osiągnąć splątana cząstka +Energia. Dla ułatwienia, kojarzymy je z dwoma barwami. Mało tego, cząstka +Energia ma swoją pamięć, dzięki, której pamięta odpowiednią sekwencję do budowy częstotliwości, pulsacji. I to jest podstawowe prawo Tu świecie. Wyjaśnimy teraz o co chodzi dokładnie z tymi kolorami i pulsowaniem.

Każda splątana cząstka +Energia może mieć jedną z dwóch, dość specyficznych częstotliwości; albo pulsujące światło w kierunku koloru czerwonego, albo pulsujące światła w kierunku koloru niebieskiego. Wspomnieliśmy już, że kolory nie mają Tu odpowiedniego znaczenia, czy też raczej zastosowania, to tylko sprawa umowna. Wydaje nam się, że częstotliwość jest nieadekwatna, może użyjemy Tu określenia „puls”. Idąc tą drogą dalej, możemy również zinterpretować nasze pulsowanie na; plus czerwony lub puls niebieski. Każda cząstka elementarna +Energii może emitować światło pulsem albo czerwonym, albo niebieskim. O co chodzi z tym pulsowaniem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...