wtorek, 9 maja 2023

Dwa kolory

Pulsowanie, obejmuje dwa kolory lub drganie światłem „czerwonym” możesz sobie wyobrazić podobnie jak w kodzie wymyślonym przez Samuela Morse'a i Alfreda Vaila, który stanowi podstawę alfabetu. Kreska, kropka, długi, krótki. Otóż puls czerwony – dla twojego wyobrażenia, choć nie do końca tak to wygląda, możesz sobie zinterpretować jako sygnał, czy też kod litery z alfabetu Morse’a – znaku „D”. Alfabet Morse’a koduje znak, literę „D” jako sekwencję; jeden długi błysk oraz dwa krótkie. Oczywiście to interpretacja w fizyce adekwatnej, to tylko odwołanie się do tego, co możesz sobie wyobrazić. Tak, brzmi częstotliwość, pulsowanie w kolorze czerwonym.

Pulsowanie drganiem „niebieskim” odpowiada w kodowaniu Morse’a znaku „U”. Alfabet Morse’a koduje znak, literę „U” jako sekwencję; dwa krótkie oraz jeden długi błysk. Oczywiście, jak w poprzednim przypadku, to tylko przybliżenie, pewna interpretacja, którą jesteś w stanie sobie wyobrazić. Kodowanie to odpowiada barwie niebieskiej. To najważniejsze prawo fizyki adekwatnej – możesz przyjąć, w nawiązaniu do alfabetu Morse’a, że prawo to nazwiemy „PRAWEM UD”.

Nazwa tego Prawa pochodzi od znaków „U” – oznaczający pulsację, drganie, świecenie światłem niebieskim oraz znak „D” – oznaczający pulsację, drganie, świecenie światłem czerwonym. Prawo „UD”.

Jak już wspomnieliśmy, każda porcja +Energii jest typu „U” lub „D”. W zależności od pulsacji, którą generuje. Jak do tego dochodzi?

Mechanizmy, które towarzyszą wyborom danej pulsacji każdej cząstki elementarnej, porcji +Energii, są na tyle abstrakcyjne w twoim świecie oraz w twoim postrzeganiu Tu świata, że musimy posłużyć pewną transformatą, aby to wyjaśnić.

Podczas uwalniania się porcji +Energii z niebytu, jakim jest otoczenie -Energii, następuje jak już wspomnieliśmy pewna osobliwość – to Akt Kreacji, który wszystko zaczyna. Proces uwalniania się cząstki elementarnej +Energii, to nic innego jak osobliwość skupienia energetycznego w punkcie, która właśnie reprezentowana jest w postaci splątanej cząstki +Energii. Możemy to porównać do miejsca, albo raczej do sytuacji, gromadzenia się +Energi w obszarze niebytu -Energii. Jak to można zinterpretować?

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...