Jak wygląda nawiązanie relacji pomiędzy cząstkami +Energii. Wiesz już, że cząstka drga, pulsuje kolorem – jednym z dwóch, a natężenie tego pulsowania zwiększa się do osiągnięcia apogeum. Wiesz również, że wokół ciebie, obserwatora, który ulokowany jest na tej cząstce +Energii, mogą być inne cząstki +Energii, to wynika z konsekwencji, nie z obserwacji. Z konsekwencji wiemy, że zachowują się podobnie, czy podobnie? Przecież konsekwencja powinna zagwarantować zachowanie się takich samych cząstek w taki sam sposób, a nie tylko podobnie.
Otóż, słowo „podobnie” jest chyba dość właściwym pojęciem dla użycia go Tu miejscu. Ponieważ ty, jako obserwator nie jesteś w stanie tego zauważyć, pozostaje ci – w myśl konsekwencji, że taki proces obserwacji może zachodzić podobnie jak ten, który właśnie doświadczasz. Nic nie wiesz, czy jest jakaś cząstka +Energii „obok”, do momentu „nawiązania” połączenia pomiędzy dwoma cząstkami +Energii.
Połączenie, które się pojawia jest pewną konsekwencję tego, czego doświadczasz, czyli obserwacji, specyficznej obserwacji w Tu miejscu. Obserwacja jest możliwa bo stan energetyczny to splątana cząstka +Energii, która drga, świeci, pulsuje, jest sobie jednocześnie obserwatorem i obiektem obserwacji. Takich cząstek +Energii może uwolnić się dowolna liczba, dowolna gęstość, w twoim świecie możesz powiedzieć nieskończona liczba.
Każda z nich, zachowuje się tak samo, a właściwie podobnie, bo jeszcze nic nie można powiedzieć, dopóki dwie z nich, nie nawiążą połączenia. To dlatego możesz mówić w Tu świecie o podobieństwie zachowania, a nie o pewności zachowania. Dopóki nie zaobserwujesz, dopóty jest tylko podobne. Jak zaobserwujesz i masz możliwość porównania, to staje się takie same.
Połączenie dwóch elementarnych stanów energetycznych +Energii, to też jedno z praw fizyki dla Tu Miejsca. W jaki sposób takie połączenie może zaistnieć? Mówiliśmy już o pulsacji, pulsowaniu, które dokonuje się w sposób szczególny, drgania, zwiększające się za każdym pulem natężenie świecenia. Za każdym pulsem, punkt skupienia staje się bardziej wyrazisty, aż do osiągnięcia apogeum.
Jeśli dwa stany energetyczne +Energii, w tej samej chwili będą świecić tą samą barwą i jednocześnie osiągną apogeum i tej jednej, tej samej „chwili”, to wówczas się zobaczą. Pomiędzy mini zostanie wybudowane połączenie, jak most. Teraz odwołamy się do przykładu budowania mostu.
Jesteśmy w „chwili”, w której dwa stany energetyczne +Energii świecą tą samą barwą oraz osiągnęły apogeum w tej „chwili”. Wówczas ty, jako obserwator, zobaczysz inną cząstkę energetyczne +Energii, pulsujące razem, ale w tym samym kolorze. Apogeum jest przejściem przez płaszczyznę, czyli „odwróceniem” punktu obserwacji, punktem zwrotnym.
Jednak podczas nawiązywania połączenia kolor nie ulega zmianie, tyko w tej jednej chwili. Pierwszy raz, to co obserwujesz, niestety nie odpowiada temu co zaszło. Już wyjaśniamy, jak przebiega proces nawiązywania połączenia pomiędzy cząstkami +Energii.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz