środa, 24 maja 2023

Wybudowanie relacji

W jaki sposób dokonuje się wybudowanie relacji? Połączenie dokonuje się pomiędzy trzema cząstkami +Energii. Dlaczego? Już wyjaśniamy. Załóżmy, że udało się nawiązać relacje z pośród wielu cząstek elementarnych +Energii, zanurzonych w niebycie, płaszczyzny energetycznej -Energii.

To co widać, to na co teraz patrzysz, te dwa świecące, pulsujące punkty, to układ połączonych trzech cząstek energetycznych +Energii. Trzy cząstki +Energii, a ty widzisz dwa pulsujące stany energetyczne, gdzieś obok siebie, nie ma w Tu miejscu pojęcia wymiaru, więc trudno o pojęcie obok siebie, ale widzisz dwa w układzie trzech połączonych cząstek elementarnych +Energii. Mamy w Tu świecie do czynienia z prawem SKOŃCZONOŚCI. Co to takiego?

Powiedzieliśmy ci, że nawiązanie połączenia można wytłumaczyć posługując się przykładem „budowania mostu”. Dlaczego to adekwatny przykład? Może dlatego, że w tej przestrzeni nie ma żadnej odległości, może być ona dowolna, albo nieskończona albo zerowa. Dwie, a właściwie trzy elementarne cząstki mogą być blisko siebie, albo oddalone w nieskończoności – o ile te pojęcia mają jakieś znaczenia w Tu miejscu. Ponieważ nie ma w Tu świecie pojęcia odległości, ani pojęcia czasu, to połączenie zostanie nawiązane z chwilą ukończenia „budowanego” pomostu, mostu pomiędzy cząstkami +Energii.

Wygląda to tak, jakby dwa przyczółki, na obu stronach, brzegach rzeki symbolizowały nasze stany energetyczne +Energii, przy czym, nie ma znaczenia, jaka jest odległości pomiędzy nimi, bo odległość nie funkcjonuje w fizyce adekwatnej dla Tu Miejsca. Cząstki mogą się zauważyć dopiero w chwili „ukończenia” budowy mostu, a więc mamy w Tu do czynienie z kolejnym, bardzo ważnym prawem fizyki – Prawem Skończoności. Musi dokonać się ukończenie połączenia, czyli SKOŃCZENIE, gdzieś pośród nieskończoności.

Jak dochodzi do tego, że dwie, a właściwie trzy cząstki widzą się? Otóż, wiesz już, że proces połączenia się, wybudowania relacji pomiędzy cząstkami +Energii może zajść wtedy, gdy układ trzech elementarnych cząstek +Energii, pulsuje takim samym kolorem i wszystkie trzy cząstki +Energii znajdują się w apogeum drgania, świecenia.

Taki stan powoduje, że cząstki mogą „przebić” się energetycznie przez niebyt, płaszczyznę energetyczną -Energii oraz jednocześnie „wybudować”, ukończyć połączenie – analogicznie, jak podczas budowania mostu. Nie ma pojęcia odległości, ani czasu w Tu miejscu, dlatego może się to zrealizować tylko w czasie skończenia „budowania” mostu. Most został ukończony, a w konsekwencji tego zdarzenia, cząstki +Energii wygenerowały relację, którą może zaobserwować obserwator.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...