czwartek, 27 kwietnia 2023

Pustkowie energetyczne -Energia

Wróćmy do naszego opisu naszej Ciemności (przestrzeni niebytu), która jest specyficznych stanem energetycznym -Energii. To jak Ciało Doskonale Czarne – umieszczone w Próżni, albo jak Czarna Dziura, z której nic nie może się wydostać. To właściwie pustkowie energetyczne -Energia. 

Jakie prawa tu żądzą, skoro nasza fizyka nie działa w Tu miejscu – jest po prostu za słaba, dopiero transmutuje.  W naszej ciemności niebytu -Energii nie ma nic, kompletna czerń nicość, ciemność. Jeśli taki stan może funkcjonować, to jest on bezwymiarowy i bezczasowy, bo nie ma tam nic. Oznacza to, że gdziekolwiek będziesz w tym stanie, to w każdym miejscu ma takie same właściwości – czyli nic, kompletny bezruch i to energetyczny, dla ciebie nie do zaakceptowania. 

To stan przed Aktem Kreacji. Nie wiemy dokładnie jak to interpretować, nasze zmysły nie są w stanie poddać się wyobrażeniu takiego niebytu, na taką skalę. Ale ten niebyt to nieznana nam energia, nazwaliśmy go płaszczyzną, przestrzenią niebytu “-Energia”. 

Jak może występować stan energii, w którym nic nie ma? Nie można w Tu miejscu użyć żadnych pojęć, bo jeszcze nic się nie narodziło. W Tu świecie nie ma nawet słów, niczego, nic, jak niebyt to niebyt. Jest za to fizyka – fizyka adekwatna do Tu miejsca. Ale powoli.

Jeśli taki stan mógłby istnieć, a jest on całkowicie sprzeczny z naturą tego, co możesz sobie wyobrazić, to założenie, a właściwie opis przytoczony już wcześniej – stan energetyczny bez czasu i bez wymiaru, również brzmi niedorzecznie w twoim świecie. No cóż, to stan energetyczny „-Energii”, bez wymiarów i bez czasu. Tu nie płynie czas, a przestrzeń nie ma wymiarów, nie ma swojej szerokości, swojej długości, swojej wysokości swojej … ale jest -Energia – wszędzie i nigdzie. Bez czasu. Nic poza “-Energia”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...