niedziela, 30 kwietnia 2023

Narodziny cząstki “+Energia”

Uwalniana cząstka +Energii z niebytu -Energii to Akt Kreacji, jednorazowy, a zarazem wielorazowy i pozbawiony skończoności oraz nieskończoności. Dlaczego? W Tu miejscu nie ma trwania, jest za to początek i koniec, które są zawarte, w punkcie skupienia stanu energetycznego, interpretowanym właśnie, jako cząstka +Energii. Jeśli tak jest, to w konsekwencji możemy tylko założyć, że każda taka Cząstka Energetyczna +Energii powinna być taką samą porcją uwalnianej Energii. Musi być taka sama lub podobna. 

W innym przypadku akt kreacji nie miałby sensu, a Kreatorów byłaby nieskończenie wielka liczba. I można nawet założyć, że mogłoby tak być, tylko że pojęcie liczby nie istnieje w niebycie -Energii, tam nic nie istnieje. Jest tylko ta jedna osobliwość, elementarna, cząstka stanu energetycznego +Energii. Nie wiadomo czy są inne. Może są? Dopiero uświadamiasz to sobie podczas nawiązania relacji, że jednak jest inna elementarna cząstka – o podobnych własnościach. Ale o tym później powiemy.

W niebycie -Energia pojawia się coś. +Energia, a może dwie takie cząstki, albo nieskończona liczba – ale w Tu nie ma liczb, a jeśli potencjalnie pojawiłoby się ich kilka, to wszystkie byłyby takie same, no może podobne. Dzieje się to dlatego, że istnieje prawo Identyczności. Z tego to prawa, fizyki adekwatnej w Tu świecie, wynika, że jeśli, jest jakaś inna elementarna cząstka +Energii, z którą możesz nawiązać relację – ty jako obserwator, ty jako cząstka, to jest ona podobna i będzie ona dążyć do identyczności. 

Inna cząstka nie jest stanem dominującym – nie ma relacji adekwatnych do „Dawida i Goliata”, obie cząstki są obdarzone podobną porcją uwolnionej energii. Podobną. Są podobne. To jak dojrzewanie owoców, cząstki uwalniane są według prawa w Tu miejscu, a to oznacza, że osiągają swoje parametry zamierzone przez Kreatora w akcie kreacji . Obie dążą do równowagi energetycznej, czyli starają się być takie same pod względem energetycznym – to podstawowy atrybut cząstek +Energii w Tu świecie.

Tak, konsekwencja aktu kreacji nadaje sens każdej uwolnionej w akcie kreacji cząstki stanu energetycznego +Energii. Ta sama konsekwencja, przeprowadza cząstkę do stanu permanentnego trwania – to świat Tu/Tam i Tam, gdzie nie ma już miejsca na akt kreacji, gdyż dokonał on się w Tu miejscu. Dalej można tylko konsekwentnie trwać. Ale to wyjaśnimy ci przy innej okazji. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...