piątek, 28 kwietnia 2023

Co to jest "-Energia"?

To coś, -Energia może być zatem, małą sferą o wielkości fotonu albo jeszcze mniejszą, może być też przestrzenią wielkości galaktyki lub wyobrażonego ci wszechświata, całego kosmosu. -Energia to ciemność, nieruchawa energia, o dowolnych wymiarach – a raczej bezwymiarowa i bezczasowa. Jest Tu, tkwi nieruchliwa, nie może czekać, bo nie występuje pojęcie czasu – Tu czasu, wymiarów nie ma. Nie ma Tu żadnych punktów odniesienia, nie da się tam stworzyć żadnych „myślowych” układów pomiarowych – jak nic, to nic.

Taka jest z grubsza definicja "niebytu" -Energii, przedstawiona w dość opisowej formie, ale to ważne, a inaczej się nie da tego wyrazić. W ujęciu czysto filozoficznym, można powiedzieć, że jak, nie ma nic, to nie ma słów, nie ma myśli, nie ma pytań i nie ma odpowiedzi – dlatego to Twój punkt ZERO. Tu świat, Tu miejsce. Nie wiemy, jaki jest świat -Energii, dlatego wydaje się nam, że najlepszą interpretacją będzie stan energetyczny, jakiejś nieokreślonej bliżej energii. To taki niby byt i niebyt jednocześnie.

Pośród, gdzieś „wewnątrz” -Energii pojawia się Akt Kreacji, którego owocem jest elementarna cząstka stanu energetycznego +Energii. To takie „małe” coś, co zdominuje twój umysł w Tu świecie, w Tu miejscu. +Energia to Tu miejsce – pojedynczy element. Jeden element, a zarazem cały Tu świat.

Fizyka adekwatna cząstki elementarnej, stanu energetycznego +Energii jest bardzo prosta, to jedno z podstawowych praw w Tu miejscu. Każda taka cząstka +Energii dąży do „identyczności”. To prawo nazywamy, prawem Identyczności w Tu fizyce. Co to oznacza?

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...