wtorek, 23 kwietnia 2024

Fale Wawera cz.28

Fale Wawera cz.28 Jak można było zauważyć, Atrybuty zmieniają się, ulegają modyfikacji do charakterystycznej postaci danego środowiska - transformują do konkretnego Świata. Dla uwolnionej cząstki +Energia to Tu Świat, a dla zinterpretowanego Punktu Energetycznego będzie to nowy wymiar - Tam Świat. Być może wydaje się to niewiarygodne, ale gdyby nie transformacja Atrybutów, nie byłoby rozróżnienia na inne Miejsca, inne Światy. Czy zatem nasz Wszechświat również może się zachowywać podobnie? Tego nie wiem.

Chociaż według niektórych teorii, zakłada się, że gdyby włożyć jabłko do zamkniętego pudełka, to po 100 latach ulegnie kompletnej degradacji - straci swoje unikalne atrybuty. Ale po milionie, może po miliardzie lat, jeśli otworzymy pudełko, to jeden z możliwych scenariuszy będzie taki, że w pudełku pojawi się znowu to same jabłko - odtworzone z energii. Teoretycznie taka możliwość jest prawdziwa. Jabłko znowu zyska swoje pierwotne Atrybuty.

Omówiliśmy już nowe atrybuty Punktu Energetycznego. Wiadomo, że każdy Punkt Energetyczny może przekazać część swojej energii do innego, sąsiedniego Punktu Energetycznego. Wówczas to mamy do czynienia z imitacją „ruchu” w statycznej strukturze Punktów powstałej Przestrzeni Kwantowej. Imitacja ruchu polega na skoku porcji energii z Punktu do Punktu. To złudzenie ruchu dokonuje się poprzez przekazanie energii pomiędzy Punktami Energetycznymi.

Wiemy również, że Punkty Energetyczne oddają energię i przyjmują - to energia nieznanego typu. Nadmiary energetyczne są zamieniane na czas, a niedobory energii są bilansowane z upływem czasu. Dlatego upływ czasu może się zmieniać, pomimo tego, że ta informacja jest pamiętana w stanie energetycznym danego Punktu Energetycznego. Jeśli tak jest, to może się zdarzyć, że dwa sąsiednie Punkty Energetyczne mogą mieć podobny stan energetyczny, który będzie charakteryzował się tym, że upływ czasu na tych dwóch Punktach Energetycznych będzie prawie identyczny. Co się dzieje w takim przypadku?

Będzie kontynuacja ...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...