środa, 17 kwietnia 2024

Fale Wawera cz.24

Fale Wawera cz.24 opisujemy dziedziczenie Atrybutów. Właściwie, to bardziej skomplikowane, ponieważ oprócz samego dziedziczenia cech z innych Światów, ujawniają się zupełnie inne własności, zjawiska, które mogą objawić się ze względu na transformację Atrybutów pierwotnych w inne formy - inne interpretacje. Proces ten ilustruje problemy dzisiejszej nauki. Wszystko, co dzisiaj dokonuje się w obszarze Badań Naukowych, jest rozpatrywane z punktu widzenia naszej Teraźniejszości. Nie ma "śladu determinacji" przeszłości. Jest to poniekąd zrozumiałe, ponieważ Ludzkość jest zależna od czasu. Czy zatem jest szansa na wniknięcie w inne światy, które "zapracowały" na obraz naszego Wszechświata?

Fala Wawera wyznacza kierunku przekazywania energii z Punktu do Punktu w strukturze Przestrzeni Kwantowej. Po drodze, musimy jeszcze krótko omówić jeszcze Skupisko Punktów Energetycznych. Dlatego powrócimy jeszcze do atrybutów, jakie charakteryzują Świat powstałej struktury Przestrzeni Kwantowej.

Wśród atrybutów, jakie posiada Punkt Energetyczny jest pamięć o jego historii – to długość życia, wyrażona poprzez upływ czasu, jaki został zapamiętany przez stan energetyczny. Każdy Punkt składa się z trójki połączonych relacją cząstek +Energia. Każdy Punkt Energetyczny dziedziczy wszystkie atrybuty z cząstek +Energia i uzyskuje nowe, które stanowią pewną modyfikację starych atrybutów. A wszystko po to, aby odróżnić te dwa Światy – Świat Uwolnionej cząstki +Energia i Świat Punktu Energetycznego.

Upływ czasu dla Punktu Energetycznego zostaje odziedziczony i scalony z trzech upływów czasu, jakie posiadała trójka cząstek +Energia. Punkt Energetyczny otrzymuje własny upływ czasu. Jest on wyznaczony z trzech składowych, z trzech niekompletnych informacji, jakie zawarte są w poszczególnych cząstkach +Energia. Dopiero, kiedy trójka cząstek +Energia połączy swoje siły energetyczne, może objawić się upływ czasu dla Punktu Energetycznego. "Siły energetyczne", to nieznany rodzaj energii.

Będzie kontynuacja ...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...