piątek, 12 kwietnia 2024

Fale Wawera cz.21

Fale Wawera cz.21 Opisanie Tu Świata, w którym nie ma niczego oprócz uwolnionej cząstki +Energia wydaje się dość szczególnym przypadkiem. Nie ma tam czasu pojmowanego i rozumianego przez nas, nie ma tam również żadnego miejsca, żadnych koordynat - żadnego układu współrzędnych. Jednak Tu Świat jest pierwszym możliwym Światem, jaki jesteśmy w stanie mentalnie sobie wyobrazić. Dalsza podróż "w czasie" - w czasie, który przecież i tak nie istnieje, nie jest w ogóle możliwa. Dalej się nie da cofnąć.

Tu Świat i jego Atrybuty to pierwszy możliwy przystanek w naszej podróży do "Kreacji Świata". W Tu Miejscu wszystko się zaczyna z naszej perspektywy. Fale Wawera mają również swój początek, choć trudno o tym mówić w kontekście miejsca obdarzonego bezczasowością. Dlatego obserwacja ma w Tu Świecie inne spojrzenia.

Wszystkie Punkty Energetyczne realizują obserwację i ocenę swojej pozycji. Struktura Przestrzeni Kwantowej dzięki temu stara się osiągną idealne wymiary, proporcje energetyczne, które utrzymują Punkty Energetyczne w strukturze Przestrzeni Kwantowej. A wszystko to dzieje się poza czasem. Nie ma znaczenia czy trwa to jedną chwilkę, czy całą wieczność.

W procesie obserwacji, Punkt Energetyczny ocenia swoją pozycję. Niestety, ale rob to kierunkowo – według wybranej orientacji. Nie obserwuje wówczas innych kierunków. Proces obserwacji przechodzi do fazy oceny położenia. Jeśli Punkt Energetyczny doświadczy różniące energetyczne – różnica pomiędzy obserwacją a „świadomym” stanem energetycznym, to dokona korekcji położenia.

Działania korekcyjne są skutkiem kierunkowej obserwacji Punktu Energetycznego. Każdy Punkt Energetyczny przechowuje w swojej „pamięci” – stan energetyczny, czyli pamięć o swoim położeniu w strukturze. To rodzaj energii nieznanego typu, która pamięta stan energetyczny. W czasie obserwacji porównuje przechowywana informację w pamięci energetycznej ze stanem energetycznym obserwowanym w danym kierunku. Jeśli wystąpi różnica, Punkt Energetyczny uruchamia działania korekcyjne. W jaki sposób są realizowane działania korekcyjne?

Będzie kontynuowane ...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...