poniedziałek, 18 marca 2024

Fale Wawera cz.9

Fale Wawera cz.9 został zawarty materiał, który porusza interpretację samo-obserwacji uwolnionej cząstki +Energia. Obserwacja w Tu Świecie ma również swoją interpretację. Proces obserwacji nie do końca odpowiada naszym wyobrażeniom, które są oparte o doświadczenia jakie nabywamy w naszym stabilnym czasowo Wszechświecie. Dlatego aby to wyjaśnić i nawiązać do koncepcji Fal Wawera, musimy najpierw pokazać różnice w pojmowaniu obserwacji.

Czym teraz dysponuje taka uwolniona cząstka +Energia? Otóż, posiada swoje, unikalne zasoby energetyczne, to pamięć, świadomość energetyczna (nieznany typ energii), która pozostała po istnieniu w bezczasowym stanie energetycznym -Energia. Posiada również wiedzę zaczerpniętą z procesu uwalniania – to pulsacyjne zasycanie energetyczne. W taki właśnie sposób może okazać teraz swoją manifestację istnienia, istnienia poza stanem energetycznym -Energia. Reguły się przecież zmieniły wraz z uwolnieniem. To już jest inny świat, to właśnie jest Tu Świat.

Uwolniony stan energetyczny, nieznanego typu energii – fragment -Energia, przeobraził się w procesie uwalniania i teraz zmienił nazwę, na cząstkę +Energia. Cząstka również zyskała cechę splątania. Uległa podziałowi na dwie podobne części, które tworzą stan splątania dla osiągnięcia procesu samo-obserwacji. Jednak do procesu obserwacji potrzeba czegoś więcej – zmian. O ile układ referencyjny już powstał, o tyle teraz konieczne jest rejestrowanie zmian. To zmiany udowadniają istnienie. Zmiany oznaczają wymuszenie powstania jakiegoś pojęcia czasu. Jeszcze nie tak rozumianego, jak w naszym Wszechświecie.

Teraz właśnie, splątana cząstka +Energia musi rozpocząć proces samo-świadomości, połączony z procesem samo-obserwacji – to nic innego jak rozpoczęcie własnej drogi, własnej egzystencji. W jaki zatem sposób dokonuje się proces samo-obserwacji. W miejscu, gdzie nie ma niczego poza jedną splątany cząstką +Energia. W jaki sposób taka cząstka zyskuje świadomość istnienia po uzyskaniu dodatkowej cechy (atrybutu) splątania?

Będzie kontynuowane ...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...