niedziela, 17 marca 2024

Fale Wawera cz.8

Fale Wawera cz.8 skupiamy się na procesie uwalniania Energii nieznanego typu, która daje Początek wszystkich Wszechrzeczy. To inny świat, który rządzi się swoimi prawami, swoimi regułami. Nic w Tu Świecie nie jest takie jak nam się wydaje. Nie ma żadnych pojęć, żadnych zjawisk - dokonuje się Akt Kreacji. Opis tego Miejsca to tylko pewne filozoficzne podejście do koncepcji Teorii Wszystkiego - naszej teorii Przestrzeni Kwantowej.

Stan energetyczny -Energia ma po prostu świadomość energetyczną (nieznany typ Energii) i już, a co ma cząstka +Energia, w jaki sposób ukształtowała ją zmiana w procesie uwalniania ze stany energetycznego -Energia? O stanie energetycznym nic więcej nie da się powiedzieć, ale prześledźmy sam proces uwalniania cząstki +Energia. Proces uwalniania również dokonuje się poza czasem. Można porównać go analogicznie do zasycania energii – w taki sposób, jak dziele się to w lejku.

Nic nie można powiedzieć na temat stanu energetycznego -Energia poza: nie ma tam czasu (bezczasowość), nie ma tam wymiarów (bezwymiarowoś), żadnych koordynat, nie wiadomo, czy jest duży, czy mały, czy jest nieskończony, czy jest może nieskończenie małym punktem – nic nie wiadomo, poza tym, że to tylko stan świadomej energii nieznanego typu i jest poza czasem.

Uwalnianie porcji energii dokonuje się analogicznie do pulsacyjnego zasycania. Przypomina to wzbieranie zasobów energetycznych do jednego skupionego punktu. Analogicznie, jak lejek czy też wir, który zbiera zasycaną energię w jeden punkt. Zasycana energia koncentruje się w punkcie. Chociaż nie ma w Tu Świecie wymiarów, nie ma również pojęcia czasu, a więc trudno tu powiedzieć o konkretnym „punkcie”. Uwolnienie energii dokonuje się pulsacyjnie. To wówczas „rusza” czas. To "czas życia" cząstki +Energia. Ten czas, nie ma nic wspólnego z naszym pojęciem czasu, w naszym Wszechświecie.

Uwolnione zasoby energetyczne muszą odpowiedzieć na „szok” uwolnienia. Zostały przecież odseparowane w procesie uwolnienia od swojej „Macierzy”. Wyrwane ze "środowiska -Energia", do miejsca, gdzie nie wystarcza do istnienia tylko sama świadomość energetyczna. Dlatego, ponieważ ta mała porcja energii, zyskała swoją samo-świadomość, musi to zamanifestować. Może to uczynić tylko takimi atrybutami jakie ma i być może, jakie zyskała dodatkowo w wyniku transformacji do Tu Świata w procesie uwalniania. Uwolniona cząstka +Energia, nie dysponuje żadnymi innymi własnościami.

Będzie kontynuowane ...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...