wtorek, 12 marca 2024

Fale Wawera cz.6

Fale Wawera cz.6 opisuje jakie atrybuty otrzymuje uwolniona cząstka +Energia. Wszystkie te cechy zostały zaprojektowane przez Wielkiego Kreatora i umieszczone w Akcie Kreacji. Nasza Teoria Wszystkiego uwzględniła również Akt Kreacji - a w związku z tym, również Wielkiego Kreatora. Być może rola Wielkiego Kreatora jest pewnym "wykrętem", który może uzasadnić aspekt zarówno religijny, jak i brak wytłumaczenia, logiki, które można skwitować poprzez koncepcję Aktu Kreacji i Wielkiego Kreatora. Wszystko zależne jest od odbiorcy tego przekazu. Jedno jest pewne - większość naukowców - poszukiwaczy, którzy odrzucili koncepcję Pana Boga, na końcu swojego życia musieli ją w końcu uznać.

Uwolnieni cząstki +Energia powoduje również „uruchomienie” czasu. To oczywiście namiastka czasu, który w żaden sposób nie przypomina nam naszego pojmowania czasu. Jak to wszystko się dokonuje? Otóż, do istnienia cząstki konieczne są pewne atrybuty, które przekazywane są z Aktu Kreacji. O to zadbał sam Wielki Kreator. Jednym z atrybutów jest oczywiście akt uwolnienia pewnej porcji energii ze stanu energetycznego -Energia. Tak uwalniana jest cząstka +Energia. To Energia nieznanego typu.

Kolejnych atrybutem jest jej splątanie, czyli rozdział na dwie komplementarne części, aby mógł zaistnieć proces samoobserwacji. Kolejnym atrybutem, który delegowany jest z Aktu Kreacji, to manifestacja cząstki +Energia swojej egzystencji. Atrybut ten jest połączony z stanem splątania, ale musi zaistnieć, ponieważ w tym miejscu nie ma czasu – mamy za to tylko do czynienia z manifestacją energetyczną. Czym jest manifestacja energetyczna i jak się dokonuje?

Manifestacja energetyczna jest przedłużeniem, dziedzictwem stanu energetycznego nieznanego typu energii, jakim jest stan energetyczny -Energia. Nie wiemy czym jest i nie wiemy, czy istnieje w naszym rozumieniu, ponieważ nie ma tam żadnych elementów powiązanych z czasem – żadnych. Stan energetyczny -Energia można zatem uznać za pewnego rodzaju stan świadomości energetycznej. Oznacza to, że -Energia posiada świadomość „istnienia”, która funkcjonuje niezależnie od czasu i miejsca.

Będzie kontynuowane ...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czas z naszego Wszechświata

Czas z naszego Wszechświata definiowany jest jako coś, co podlega nieustannym zmianom. " Czas " nieustannie płynie - ma wiele zn...