niedziela, 31 marca 2024

Fale Wawera cz.15

Fale Wawera cz.15 opisuje mechanizm połączenia dwóch cząstek +Energia. Uwolniona cząstka +Energia jest odizolowana od wszystkiego - od innych cząstek +Energia poprzez izolator energetyczny "Niebyt". Niebyt zapewnia doskonałą izolację energetyczną, która powoduje, że cząstka +Energia nie może utracić swoich zasobów energetycznych - to energia nieznanego typu, która manifestuje egzystencję energetyczną naszej uwolnionej cząstki +Energia. Dlatego połączenie dwóch cząstek +Energia dokonuje się w specjalnych warunkach. To mechanizm nawiązywania relacji pomiędzy cząstkami +Energia. "Środowisko" to dotyczy również powstałej struktury Przestrzenie Kwantowej - dlatego Przestrzeń Kwantowa nie może również utracić energii.

Takie połączenie – splątanie dwóch cząstek +Energia jest trwałe. Choć do końca nie wiadomo co to dokładnie oznacza. Dlaczego? Ponieważ w Tu Miejscu nie ma czasu, a to oznacza, że to połączenie jest. Może trwać chwilkę, ale może trwać w wieczności. Tam nie ma czasu, dlatego połączenie energetyczne pomiędzy dwoma cząstkami +Energia wydaje się być trwałe – cokolwiek to oznacza. Tu miejsce jest poza czasem.

Każda cząstka +Energia może nawiązać tylko dwa połączenia (relację) z dwoma innymi cząstkami +Energia. Połączenie te, nie są odwzajemnione. Oznacza to, że każde połączenie, relacja pomiędzy cząstkami +Energia jest kierunkowa – skierowana od jednej cząstki +energia do drugiej cząstki +Energia. Idąc dalej, tylko ta cząstka +Energia „widzi” dwie inne, ale te dwie cząstki nie widzą tej cząstki – nawiązują za to połączenie z zupełnie innymi cząstkami +Energia. W ten sposób tworzy się sieć połączonych cząstek +Energia.

Każda cząstka +Energia jest połączona z dwoma innymi, w ten sposób powstaje system trójek (tworzy się sieć połączeń). Każda taka trójka połączonych cząstek +Energia rozpoczyna proces integracji. Integracja polega na połączeniu się trzech cząstek +Energia w jeden Punkt Energetyczny. Powstały w ten sposób Punkt Energetyczny zyskuje nowe atrybuty i staje się składnikiem struktury – struktury Przestrzeni Kwantowej. Struktura Przestrzeni Kwantowej jest strukturą statyczną i bezstratną energetycznie.

Będzie kontynuowane ...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...