czwartek, 28 marca 2024

Fale Wawera cz.13

Fale Wawera cz.13 Ten wpis odnosi się do konsekwencji - jest ściśle powiązana z czasem. Konsekwencji szczególnego typu, która nie ma swojego odpowiednika w naszym Wszechświecie. Przestrzeń Kwantowa posiada własną definicję konsekwencji, która determinuje prawo Konsekwencji. Zauważ, że w powstającej Przestrzeni Kwantowej nie ma pojęcia czasu, jaka jest nam znana w naszym Świecie - w naszym Wymiarze Czasu. Dlatego ciężko w Tu Świecie "uprawiać" konsekwencję, gdzie nie ma ani Czasu, ani Miejsca - jest za to bezczasowość i bezwymiarowość.

W Tu Świecie, wraz z uwolnieniem pierwszej cząstki +Energia pojawia się konsekwencja. Nie taka, jaką możesz sobie wyobrazić. W naszym świecie konsekwencja powiązana jest przecież z czasem, a w Tu Świecie nie ma czasu. Oczywiście mamy "podwaliny" czasu, a właściwie rejestrację upływu czasu na samej cząstce +Energia – to skutek pulsacyjnego uwalniania energii nieznanego typu. Konsekwencja w Tu Miejscu jest atrybutem zapisanym przez Wielkiego Kreatora w Akcie Kreacji. To właśnie ta konsekwencja jest filozoficznym uzasadnieniem Aktu Kreacji. Gdyby nie konsekwencja, nie byłoby Aktu Kreacji. Nie ma tam czasu, ale Akt Kreacji jest konsekwentny.

Konsekwencja w Tu Świecie oznacza, że jeśli została uwolniona cząstka +Energia, to konsekwentnie, mogła zostać uwolniona kolejna cząstka +Energia, a potem kolejna i następna. Konsekwentnie. W Tu Świecie jak wiesz, nie ma przecież czasu, dlatego trudno tu mówić, kiedy dokładnie i w jakiej kolejności jakie cząstki zostały uwolnione. Dlatego wszystko czym dysponujemy, to konsekwencja Aktu Kreacji. Wielki Kreator nie mógł poprzestać w kreacji tylko na jednej cząstce +Energia, Akt Kreacji musi być konsekwentny. W innym przypadku byłby nieprecyzyjny, niedoskonały, nieistotny. Akt Kreacji jest Wielki, jak Wielki jest sam Kreator.

Zatem z konsekwencji Akty Kreacji, możemy zakładać, że są uwolnione inne cząstki +Energia. Jak jednak mają się przebić przez Niebyt – idealny izolatora energetyczny? Czy to w ogóle jest możliwe? Z pomocą przychodzi nam tu cecha splątania. Jeśli taka cecha występuje w samej cząstce +Energia, to może również dokonać się takie splątanie dwóch innych cząstek. A wszystko dla kreacji, dla ściśle określonego planu, jaki został zawarty przez Wielkiego Kreatora w Akcie Kreacji.

Będzie kontynuacja ...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...