środa, 20 marca 2024

Fale Wawera cz.10

Fale Wawera cz.10 - to wpis poświęcony narodzinom. Narodzinom cząstki +Energia. Właściwie Fale Wawera dziedziczą pewne atrybuty od elementarnych cząstek +Energia, dlatego warto jest powtórzyć temat, w jaki sposób cząstka +Energia została uwolniona i "przedarła" się przez Niebyt. Wszystko to zostało przewidziane w Akcie Kreacji przez Wielkiego Kreatora, teraz jednak formowanie się struktury Przestrzeni Kwantowej rozpoczyna się od uwolnienia cząstki +Energia.

Proces uwalniania cząstki +Energia to zasycanie energetyczne - nieznanego typu energii, tak przynajmniej z grubsza wygląda. Smak zasycania energii ze stanu energetycznego -Energia, to kolejny atrybut. To coś, co przemodelowało świadomy stan uwalnianej energii. Ten smak zasycania energetycznego spowodował pobudzenie cząstki +Energia do swojego życia. A takie rzeczy się pamięta – to jak narodziny dziecka, jeden krzyk narodzonego dziecka manifestuje całemu światu: „hej to ja, oto jestem”. To samo jest z naszą uwolnioną cząstką +Energia, jej zasoby świadomej energii ulegają jednak transformacji, modyfikacji na skutek uwolnienia.

Uwalnia cząstka +Energia posiada nieznany typ energii, podobny do tego czym dysponuje stan energetyczny -Energia. Teraz jednak dodatkowo, stan świadomości energetycznej cząstki +Energia powiększył się o „smak pulsacyjnego uwalniania”. Pamięć energetyczna cząstki nie wyobraża sobie teraz życia bez … pulsacyjnego oddychania. To interpretacja manifestacji energetycznej naszej cząstki +Energia. To jak analogia do narodzin dziecka. Teraz może oddychać samodzielnie. Uwolnienie się ze stanu energetycznego -Energia - to jak odcięcie pępowiny.

Oto uwolniona cząstka +Energia chce zamanifestować swoje istnienie, a przy okazji dokonać swojej samo-obserwacji. Splątanie daje poczucie zarówno odrębności, jak i jedności dwóch swoich połówek. Ale jak to sobie uświadomić? Dokonuje się to poprzez „pamięć o uwolnieniu” ze stanu energetycznego "-Energia". Proces uwolnienia dokonywał się pulsacyjnie. Jeśli tak, to i proces obserwacji, samo-obserwacji musi dokonywać się podobnie. Nie mamy w Tu Świecie więcej atrybutów. Cząstka +Energia nie dysponuje niczym więcej. Może ... tylko jest - rozpoczyna swoje trwanie.

Będzie kontynuowane ...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...