środa, 1 listopada 2023

Prawo pulsacji

Czarne dziury. To pierwszy przypadek, gdzie może być okazja do zmiany czasu, przez pulsujący Punkt. Powiedzieliśmy ci już, że zdarza się, iż Punkt Energetyczny traci swoją energię podczas korekt i odzyskuje ją z szybkości pulsowania. W Tam świecie jest pewne prawo tutejszej fizyki, fizyki adekwatnej. To prawo pulsacji. Na czym polega prawo pulsacji?

Pulsacja Punktu Energetycznego jest proporcjonalna, oczywiście w pewnej formie interpretacyjnej, do energii, do stanu energetycznego Punktu. Co to oznacza? Poprzez analogię do wymiarów – czas jest w Tam miejscu traktowany jak wymiar (niemal jako koordynata), upływ czasu jest pewną formą interpretacji czasu – to tak, jakby upływ czasu przyrównać do pory roku. W zimę możesz spodziewać się pewnych zjawisk. W lato, w czas letni również jest dość charakterystyczny.

Upływ czasu to nie tylko sam czas, jego upływ, odmierzanie. To również coś więcej, upływ czasu to również pewne skutki, które mają wpływ na otoczenie, mają wpływ na obserwację. Dlatego każdy nasz opis wymaga dodatkowych komentarzy, które uzupełniają wiedzę poznawczą w całościowy kontekst poznawczy.

Jak wyjaśnić upływ czasu w Tam miejscu? Otóż, w Tam świecie, w tam miejscu, każdy pulsujący Punkt może mieć inny czas, w każdym Punkcie czas może płynąć inaczej, wolniej lub szybciej. W twoim świecie nie jesteś w stanie tego doświadczyć, ale w Tam świecie tak to funkcjonuje, wynika to z fizyki adekwatnej Tam miejsca. Jak to zinterpretować w kontekście do naszych rozważań? Jak prawo pulsacji wpływa na czas?

Kiedy czas zwalnia, pulsujący Punkt „przesuwa” się do granicy Naszego świata, to jakby punkt przybliżał się do naszego Wymiaru Czasowego. W twoim świecie można to zinterpretować, że Punkt staje się „dojrzały”, starzeje się, wraz z wolniejszym upływem w czasie. Chodzi o stabilizację w czasie. To stabilizacja w czasie pozwala osiągnąć stabilizację materii – pozwala na ukonstytuowanie się Wymiaru Czasowego dla danego Wszechświata.

Tak właśnie się dzieje w skrajnych przypadkach - w Czarnych Dziurach. Tam prawo pulsacji jest widoczne szczególnie. Wszystko to omówimy dokładnie. Powoli, jak widzisz, wkraczamy do naszej Przestrzeni - Przestrzeni Kwantowej. To cel, do którego zmierzamy. Tam wszystko się zaczyna na nowy. Tam jest wiele możliwości, o których częściowo już wspomnieliśmy.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...