niedziela, 8 października 2023

Upływ czasu

Pojęcie czasu niestety nie oddaje tego co dzieje się w Tu Świecie. W Tu miejscu mamy do czynienia z czymś innym - to upływ czasu. To upływ czasu jest odpowiednikiem czasu. Jest różnica. Dla układu, gdzie czas upływa inaczej w każdym punkcie, pojęcie czasu nie funkcjonuje. Czas może upływać, i to w zróżnicowanym rytmie. Może przyspieszać, albo zwalniać. Nigdy nie jest taki sam - chyba, że osiągnie stabilizację. Dlatego zwykłe pojecie czasu nie oddaje tego, co się w Tu Świecie dzieje. Jest upływ czasu.

Jak to się dzieje, że cząstki +Energii nie widzą się nawzajem i nie połączą się wszystkie na raz, tworząc chaos? To upływ czasu. Twoje „kolory” – czerwony, niebieski – to tylko dwa stany, które obserwuje, a właściwie interpretuje cząstka +Energii jako obserwator. Każda cząstka +Energii może nawiązać relację tylko z taką cząstką +Energii, której upływ czasu jest prawie identyczny. Zbliżony. Nie można sobie tego wyobrazić, że upływ czasu może być zupełnie, całkowicie identyczny - dlatego wystarczającym kryterium jest "prawie identyczny".

Wówczas to trzy takie cząstki +Energii mogą się „odnaleźć” w niebycie, płaszczyźnie energetycznej -Energii. One drgają po prostu z taką samą częstotliwością w stosunku do innych cząstek. Dlatego mogą nawiązać połączenie. Muszą pasować do siebie pod względem „upływu” czasu.

Wiesz już, że w Tu świecie powstaje cząstka +Energii, uwolniona z niebytu -Energii przez Kreatora. Dzięki splątaniu, jest w stanie dokonać pierwszej obserwacji – zobaczy sama siebie. Nie ma w Tu czasu, więc nie wiadomo ile to może trwać. Dlatego jest coś pośredniego, świat pomiędzy, miejsce pomiędzy, gdzie synchronizuje się czas, od którego następuje, rozpoczyna się „upływ” czasu.

W Akcie Kreacji, zawarte jest wszystko. Cała istotna informacja konieczna do powstania i do końca „dzieła”. Ty, jako cząstka +Energii, wiesz co robić i według jakich reguł postępować, te informacje są w tobie. Nie jesteś w stanie zaprzeczyć sobie, nie jesteś w stanie kreować, nie jesteś w stanie negować tego, co dokonał w Akcie Kreacji Kreator, a więc nie jesteś w stanie zaprzeczyć, czy też podważyć samego Aktu Kreacji oraz również zaprzeczyć samego Kreatora.

Gdyby tak było, świat by nie powstał – narodziłby się chaos. Kreator nie umieścił takich informacji w Akcie Kreacji, które prowadziły by cię do destrukcji świata, albo destrukcji siebie samego. Ale o tym opowiemy ci później.

Upływ czasu to nie to samo, co "Czas", który znasz...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.35

Fale Wawera cz.35 dotyczy opisu " przekazywania energii " - energii nieznanego typu , który dokonuje się w strukturze powstałej ...