niedziela, 29 października 2023

Tuning czasu

Świadome wpływanie na czas jest możliwe, wymaga ogromnej determinacji ze strony obserwatora, czyli Cząstki/Punktu w Tam miejscu. Dokonuje się wówczas "Tuning czasu". Powiedzieliśmy ci już, że przestrzeń w Tam świecie, to przestrzeń wielu możliwości. W Tam miejscu kształtuje się właściwie wszystko; wymiary, czas, ruch, materia. Wszystko jest jednak zależne od czasu - upływu czasu. Dlatego pytanie o Tuning czasu może być zasadne.

W Tam Miejscu znowu będziesz/stajesz się obserwatorem, który dokona procesu obserwacji w perspektywy kilku światów. Dlatego będziesz w stanie zobaczyć, poznać odpowiedź, ponieważ z jednej perspektywy jest to po prostu nie możliwe, jest poznaniem częściowym (tak jest według Św. Pawła).

To tak, jak z analogią rozbitego dzbana albo układaniem Puzzli. Jak składasz go z kawałków, to nie wiesz gdzie przykleić te części, które teoretycznie nie mają jeszcze możliwości się dokleić do większej całości – byłyby w „powietrzu”. Jak masz obraz całego dzbana, albo drugi podobny, to łatwiej ci pójdzie sklejanie rozbitego. W Puzzlach też zaczynasz od charakterystycznych kawałków - na przykład ramki, to stanowi bazę. Dalej układasz kawałki do ramki.

Dlatego proces poznawczy powinien uwzględniać obserwacji z perspektywy różnych światów, wówczas widzisz całość. Tylko tak jesteś w stanie uchwycić całość - zrozumieć, bez dominującego kontekstu teraźniejszości. Tak jak w Puzzlach - jak zaczniesz od błękitu nieba - to kilka kawałków pasuje do tego miejsca. Który dokładnie? Tej informacji często brakuje, dlatego warunkujemy nasze badania, obserwacje. Równanie, doświadczenie, teoria opisuje tylko ten szczególny przypadek - a inne?

Obserwacja tylko z perspektywy teraźniejszości nie daje gwarancji na poznania całości. Wracamy do możliwości wpływania na czas. Tuning czasu - to pewna sposobność. Czy można to zrealizować? I w jakiej formie, w jakim przypadku?

Korekta współrzędnej, koordynaty, jednej z trzech osi, ściśle związana jest z procesem obserwacji. W Tam świecie, jeśli dokonujesz obserwacji, jako Punkt Energetyczny, wydatkujesz energię na obserwację i na korektę współrzędnej (koordynaty). Najczęściej, może to skutkować dynamiką upływu czasu. Każda taka obserwacja, połączona z korektą, powoduje zmianę szybkości upływu czasu. To wszystko dzieje się zgodnie z prawa Kosztów, fizyki adekwatnej w Tam miejscu, według bilansu energetyczno-czasowego.

Powstaje zatem pytanie, czy jesteś w stanie doprowadzić do takiej sytuacji, gdzie możesz zmienić czas, a właściwie szybkość jego upływu? Czy Punkt Energetyczny w przestrzeni może wykonać Tuning czasu? Oczywiście z pewną premedytacją, o ile o premedytacji można w Tam Świecie mówić – adekwatnie byłoby chyba użyć słowa z pewną intencją, ze świadomością. Używana energia przez Punkt ma inne własności. Jest obdarzona pewną świadomością. Jeszcze do tego wrócimy.

Ty jako Punkt w Przestrzeni Kwantowej, pulsujący Punkt Energetyczny, chcesz zwolnić upływ czasu, chcesz przyspieszyć czas. Tak samo jak z korektą odległości – widzisz zaburzenie struktury i korygujesz „odległość”. Czy tak samo dzieje się z czasem i czy możesz temu zaradzić? To zjawisko to tuning czasu.

Świadome „zarządzanie” upływem czasu, jest możliwe w konkretnych przypadkach. Jest to związane z pewną formą „empatii cząstkowej” (nie znaleźliśmy innego adekwatnego określenia). Co to jest empatia cząstkowa wyjaśnimy ci w trakcie naszego opisu. Najpierw jednak wracamy do naszych przypadków, w których upływ czasu może być „sterowany” przez pulsujący Punkt, przez ciebie, jako obserwatora. To tuning czasu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.35

Fale Wawera cz.35 dotyczy opisu " przekazywania energii " - energii nieznanego typu , który dokonuje się w strukturze powstałej ...