poniedziałek, 9 października 2023

Proces synchronizacji

Teraz omówimy proces synchronizacji czasu. Wszystkie te aktywności i zjawiska są ważne, a żadne z nich, nie może zaistnieć bez innych. Jednak synchronizacja czasu, to namacalna podstawa twojej egzystencji. Bez Czasu nie ma istnienia. Człowiek nie jest w stanie mentalnie zmierzyć się z sytuacją, w której czas by nie istniał. To podstawa wszystkiego. A jeśli jest inaczej? Jeśli Czas, to taki sam element jak energia? Jeśli czas jest zamiennikiem energii? To co wówczas z naszą egzystencją? Co wówczas z naszych pojęciem Czasu?

W Tu świecie, gdzie dokonuje się rozpoczęcie Akt Kreacji, każda chwila może być wiecznością, a wieczność, chwilą. Jedno jest pewne, jedno jest konsekwentne – jeśli coś się zaczęło, to czas musiał zacząć upływać, oczywiście z naszego punktu widzenia. W Tu miejscu, cząstka +Energii jeszcze nic nie wie o upływie czasu. Proces synchronizacji czasu jednak już się "rozpoczął".

To pierwszy błysk uwalnianej energii powoduje, że dopełnia się Akt Kreacji, a w chwili kolejnego pulsu, ty jako cząstka +Energii, przechodzisz do między świata – do Tu/Tam miejsca. W Tu/Tam, czujesz „upływ” czasu. Za każdym kolejnym pulsem, draniem, rozbłyskiem. Chociaż, nic nie wskazuje, że takich elementarnych, energetycznych cząstek +Energii jest więcej, to jednak w konsekwencji Aktu Kreacji tak jest.

Czas upływa wraz z każdym pulsem cząstki +Energii. Relacja pomiędzy cząstkami +Energii dwiema innymi, a właściwie trzema cząstkami +Energii, może zostać osiągnięta w apogeum, przy tej samej pulsacji cząstek i kolorze świecenia. To jakby proces synchronizacji czasu. To również jedno z praw fizyki adekwatnej w Tu/Tam miejscu. Teraz chyba przyszedł czas, na wyjaśnienia. Jak to się dzieje, jaki jest mechanizm synchronizacji czas?

Właściwie to proces synchronizacji czasu to ukonstytuowanie się danego Wymiaru Czasowego, w którym funkcjonuje już dany Wszechświat. To pozwoli na stabilizację materii - a to, jest podstawą naszej egzystencji. Stabilna forma materii, masy, jest oznaką istnienia. Czy aby na pewno?

Jeszcze jedna uwaga, komentarz. Proces stabilizacji nie dotyczy tylko czasu. Proces stabilizacji dotyczy również masy, prędkości przekazywania energii pomiędzy Punktami Energetycznymi w Przestrzeni Kwantowej. Stabilizacja dokonuje się na wielu obszarach. Mechanizm może być podobny. Może mieć inne atrybuty. Najpierw jednak, wracamy do procesu stabilizacji czasu. Proces stabilizacji czas to nic innego, jak proces synchronizacji czasu. Choć to nie to samo, a jednak mechanizmy są prawie identyczne.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.35

Fale Wawera cz.35 dotyczy opisu " przekazywania energii " - energii nieznanego typu , który dokonuje się w strukturze powstałej ...