środa, 25 października 2023

Obserwacja w czasie

Pierwszy puls jest znakiem, atrybutem Aktu Kreacji. To jedyna, szczególna „obserwacja w czasie” jaką można zinterpretować. Możesz to sobie interpretować jak chcesz, wolna wola, lub na przykład, jako „Wielki Wybuch” - błysk. Teoria wielkiego Wybuch? Może być. W Tu miejscu dokonuje się Akt Kreacji, zostaje uwolniona pojedyncza, elementarna porcja energetyczna, cząstka +Energia.

Uwolniona przez Kreatora z Niebytu, z płaszczyzny energetycznej -Energia. W Tu świecie nie ma czasu, więc nie wiadomo ile trwa pierwszy rozbłysk. Nie wiadomo, jak długo trwa uwolnienie cząstki elementarnej +Energii z niebytu -Energii. Nie wiadomo jak długo trwa Tu świat – może całą wieczność?

Ty jako obserwator, jako cząstka +Energii, jesteś powołany, uwolniony w Tu miejscu w Akcie Kreacji, interpretacją tego faktu, jest jeden pojedynczy puls, rozbłysk energetyczny. Możesz sobie zinterpretować to tak, że twoje życie, jako cząstki +Energi zaczyna się w jednym momencie w Tu świecie i nagle, wraz z drugim pulsem, drugim rozbłyskiem jesteś już w Tu/Tam świecie.

W Tu/Tam miejscu istnieje już upływ czasu, dlatego jesteś świadkiem powstawania, nawiązywania relacji, sieci połączeń. To wszystko dokonuje się w między świecie – w Tu/Tam miejscu. Ale do tego potrzebny jest czas, a właściwie jego upływ. Nie większego znaczenia ile trwa cokolwiek, na przykład Akt Kreacji w Tu świecie, ponieważ nie ma w Tu czasu - jest tylko jeden rozbłysk i dlatego jest to nieistotne.

Jeśli w Tu miejscu nie ma czasu, to czy w Tu świecie jest jakiś inny „czas”? Tego nie wiadomo, to domena Kreatora, na jakich warunkach On organizuje Akt Kreacji. Jeśli jest coś co może przypominać jakiś ekwiwalent czasu, to z pewnością ty nie będziesz w stanie tego pojąć. Obserwacja w czasie możliwa jest tylko na splątanej cząstce +Energia.

W Tu miejscu, ty jako powołana w Akcie Kreacji cząstka +Energii, możesz doświadczyć tej jednej chwilki, tego jednego, pierwszego rozbłysku. To obserwacja w czasie, która zostaje interpretowana jako błysk. To jedyny element związany z czasem w Tu miejscu, jeden rozbłysk – pierwszy. Dlatego wyznacza on szczególną granicę, granicę pomiędzy światami. Oddziela świat, w którym czas nie ma racji bytu, od miejsca, gdzie można odczuć jego upływ. To łączność pomiędzy Aktem Kreacji umieszczonym w bezczasie a światem gdzie upływ czasu już funkcjonuje.

"Później" - obserwacja w czasie dokonuje się już tylko w Tu/Tam Świecie. Ale ten pierwszy błysk, początek upływu czasu do domena Tu Świata. W Tu Miejscu Czas rozpoczyna swoją misję. A ty, jako cząstka +Energia możesz dokonać/dokonywać obserwacji w czasie.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.35

Fale Wawera cz.35 dotyczy opisu " przekazywania energii " - energii nieznanego typu , który dokonuje się w strukturze powstałej ...