sobota, 7 października 2023

Logika czasu

Niestety ale w naszym opisie nie działa logika czasu. Ludzie obserwują wszystko z jakiegoś punktu w czasie. To jest logika czasu. Czas płynie, dokonujemy obserwacji, układ odniesienia, obiekty obserwowane istnieją. W Tam Świecie jest zupełnie inaczej. W Tu Świecie rusza "Czas", objawia się nam upływ czasu w postaci pulsowania. Obserwujesz coś poza czasem. Czas jest "skoncentrowany" na tobie, na tobie jako cząstce +Energia. To czas daje sens istnienia - według ciebie. Bez czasu ...

Czy ci się to podoba, czy też nie, ale proces obserwacji ma swoje prawa w każdym świecie inne, adekwatne, związane z prawami danej fizyki adekwatnej. Wszystko co wiesz, to kwestia konsekwencji. Jeśli jesteś w PUNKCIE ZERO – pamiętasz, to w Tu miejscu rozpoczął się Akt Kreacji. Rozpoczął się, choć nie ma w Tu Świecie czasu, to z twojego punktu widzenia, energetycznej cząstki +Energii, uwolnionej w Akcie Kreacji z niebytu, płaszczyzny energetycznej -Energii, „widzisz” tylko siebie – i to dzięki splątaniu. W Tu/Tam miejscu, możesz „zobaczyć” tylko dwie inne cząstki +Energii i to dlatego, że mają taką samą pulsację.

Oznacza to, że na tych dwóch cząstkach czas upływa identycznie i dlatego właśnie możesz nawiązać połączenie pomiędzy cząstkami +Energia. Nie wystarczy mieć zasoby energetyczne, konieczne są również odpowiednie warunki. To przewidział Kreator w swoim Akcie Kreacji, a ty, jako cząstka, +Energii, możesz tylko to. Dlatego zrozumienie świata musi dokonać się całościowo, nie po części, a tam gdzie jest domena Kreatora, tobie pozostaje tylko konsekwencja wpisana w Akcie Kreacji.

Wracając do Tu miejsca, do punktu gdzie zostaję nawiązana relacja energetyczne i możesz „zobaczyć” dwie inne cząstki +Energii, to w Tu świecie widzisz tylko dwa kolory: czerwony i niebieski. To interpretacja twojego pulsowania. Gdyby tu działała logika czasu. Ale w tych miejscach wszystko może dziać się jednocześnie i zarazem w nieskończoności.

Tak naprawdę, to do nawiązania relacji pomiędzy cząstkami +Energii dochodzi podczas apogeum energetycznego oraz pulsowania w tym samym kolorze. Ale według konsekwencji Aktu Kreacji, cząstek +Energii może być nieskończona liczba, ty tego nie zobaczysz, ale wiesz to z konsekwencji, z logiki Aktu Kreacji, którą dziedziczysz – ty, jako cząstka +Energii, ty jako obserwator.

Każdy Świat powinien być rozpatrywany "indywidualnie". Oznacza to, że w Tu Świecie cały twój Świat to ty - to ty jako cząstka +Energia, i nic się więcej nie liczy. Nie ma wokół ciebie żadnych innych cząstek +Energia (chociaż istnieją). W Tu/Tam Świecie, cały twój świat, to "braterstwo" trzech cząstek +Energia - to twoja relacja z dwoma innymi cząstkami +Energia. W Tam Świecie, cały twój Świat to każdy Punkt Energetyczny, który jest twoim najbliższym sąsiadem. Nic więcej się nie liczy. To samo dotyczy obserwacji i tak jest również logika czasu w każdym z tych miejsc.

Logika Czasu jest inna na każdym Punkcie Przestrzeni Kwantowej. Lepiej o tym pamiętać, nawet jeśli nie jest to w pełni zrozumiałe.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.35

Fale Wawera cz.35 dotyczy opisu " przekazywania energii " - energii nieznanego typu , który dokonuje się w strukturze powstałej ...