piątek, 20 października 2023

Kreator jest poza czasem

Człowiek jest przypisany do swojego czasu. Kreator jest poza czasem. Ludzie nie są w stanie wyobrazić sobie miejsca bez czas. Kreator jest poza czasem. Co to oznacza? Wydaje się, że jest jakaś granica, pomiędzy Kreatorem a ludźmi. Granicą jest Czas. My ludzie, nie jesteśmy w stanie żyć bez czasu. Nie dopuszczamy nawet myśli, że czasu jest zupełnie inny niż nam się wydaje. Nie traktujemy czasu z odpowiednim szacunkiem. Wydaje się nam, że Czas jest wszechobecny - niewzruszony. A jeśli tak nie jest?

Kiedyś wszystko się zaczęło, to jest pewne. Pewne jest również, że chcesz znaleźć odpowiedź: skąd się wziąłeś i po co tu jestem. To jest pewne. A czy teoria Wielkiego Wybuchu jest pewna? Raczej jest, a właściwie może być prawdopodobna, ale nie jest wcale nie wiadomo jak to wszystko się zaczęło. To tylko jedna z teorii. To tylko nasze wyobrażenie, że mogło tak być.

Twoja odpowiedź na wszystko jest w Tu miejscu. Tu świat jest najbliżej Aktu Kreacji, a wszystko inne to tylko upływ czasu, konsekwentny upływ czasu, to wydaje się być pewne, choć czas, może „czasami” płynąć nieidentycznie. Kreator jest poza czasem.

Twoja obserwacja, poznanie, jest jak upływ czasu. Łatwiej ci zrozumieć przyszłość od teraz, twojego teraz, niż to, co się zdarzyło przed twoim czasem. Dlatego na życie patrzysz przez pryzmat twoich doświadczeń i twoich obserwacji. Korzystasz z konsekwencji. Jeśli chcesz poznać siebie i odpowiedź na pytanie musisz rozpocząć „podróż” od Tu świata. Wracamy do naszego „upływu czasu”.

Kreator nie jest „zainteresowany” czasem, Kreator jest poza czasem, jest/był/będzie zaangażowany i zainteresowany Aktem Kreacji. Po co więc czas, a właściwie jego upływ? Czy czas jest w ogóle istotny? Czas jest bardzo istotny, ale z punktu widzenie obserwatora, który poznaje po części. Ty, jako elementarna cząstka +Energii w Tu świecie, ty jako pulsujący Punkt Energetyczny w Tam świecie, nie masz bezpośredniego udziału w Akcie Kreacji, jesteś jego chwilą, jego trwaniem.

Kto ci powiedział, że jednostka czasu to jedna sekunda? To wszystko sprawa umowna - na to umówili się silniejsi. Silniejsi zdeterminowali pewne definicje. Język portugalski - poprzez wielkie odkrycia. Byli silniejsi i połowa świat mówiła po portugalsku. Teraz język angielski - dominuje, ponieważ technologicznie Amerykanie wyznaczają trendy. Są silniejsi od reszty świata. Takie czasy - można powiedzieć. Kreator jest poza czasem - Jest.

A może to tylko jedna z interpretacji upływu czasu? Może są takie miejsca we wszechświecie, gdzie czas biegnie zupełnie inaczej. Tak. Czarna dziura to miejsce, gdzie czas nie upływa, w jej wewnętrzu, jest tam bardzo podobnie jak w Tu miejscu, wewnątrz takiej „Czarnej Dziury” możesz doświadczyć Tu miejsca, poczuć, jak to było u początku dziejów. Tam jest informacja, tam jest osobliwość. Opowiemy o tym więcej, trochę później.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.35

Fale Wawera cz.35 dotyczy opisu " przekazywania energii " - energii nieznanego typu , który dokonuje się w strukturze powstałej ...