środa, 11 października 2023

Interpretacja czasu

Interpretacja czasu to najważniejszy element obok materii, który dotyczy istnienia człowiek. Istnieć, oznacza być w czasie. Trwać. Nie ma czasu nie ma istnienia. Przynajmniej tak nam się wydaje. Pojęcia: Interpretacja czasu, synchronizacja czasu stanowi dla nas "definicję" istnienia, nieistnienia. To samo dotyczy cząstki +Energia. Istnieje, bo pulsuje, a pulsowanie to interpretacja czasu - to manifestacja istnienia.

Wiesz już, że każda z cząstek +Energii może nawiązać relację tylko z dwoma innymi cząstkami +Energii według specyficznych warunków. Ważnym elementem w wybudowaniu relacji jest również częstość pulsować połączonych energetycznie cząstek +Energii oraz osiągnięcie apogeum świecenia, uwalniania energii każdej z cząstek +Energii.

Połączenie w relacji cząstek, „zapisane” w Akcie Kreacji, interpretowane jest później w Tam świecie, jako pulsujący punkt w przestrzeni, który posiada swoje unikalne położenie w przestrzeni. To interpretacja wymiarów. Wymiary, przez cały upływ czasu, dążą do doskonałości, według bilansu energetyczno-czasowego.

Każdy punkt zajmuje swoją pozycja w przestrzeni i stara się dostosować w najlepszy możliwy sposób, korygując swoje położenie względem innych punktów. Konsekwentnie, nieustannie. Można powiedzieć, że wymiary dążą do ustabilizowania na skutek ciągłej obserwacji i korekty jednej z osi. A co się dzieje w tym czasie z upływem czasu? Jaka jest interpretacja czasu?

Czas upływa w różnym tempie na każdym z punktów, to efekt korekty wymiarów. Upływ czasu również dąży do pełnej synchronizacji na wszystkich punktach w przestrzeni Tam miejsca. Wszystkie cząstki +Energii są replikami pierwotnej cząstki +Energii, wszystkie posiadają te same informacje zawarte w akcie kreacji, informacje na temat swojego planowanego położenia w przestrzeni w Tam świecie.

Każda z trójki cząstek +Energii tworzy punkt w przestrzeni – taka jest interpretacja w Tam świecie. W Tu miejscu masz do czynienia tylko z jedną cząstką +Energii. W Tam świecie jesteś już punktem, pulsującym punktem, który składa się z trzech cząstek +Energii. W każdej trójce cząstek +Energii, czas upływa identycznie, ale, na każdym pulsującym punkcie, czas może upływać inaczej, w innym tempie. Upływ czasu zależny jest bezpośrednio od szybkości pulsowania danego punktu.

Synchronizacja czasu osiąga konkretny upływ czasu na trzech połączonych w relacji cząstkach +Energia. To wówczas powstaje Punkt Energetyczny w Przestrzeni Kwantowej. Wtedy to dokonuje się interpretacja czasu dla konkretnego Punktu w Przestrzeni. Rusza czas dla Punktu, który wyrażany jest poprzez pulsowanie energetycznego Punktu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.35

Fale Wawera cz.35 dotyczy opisu " przekazywania energii " - energii nieznanego typu , który dokonuje się w strukturze powstałej ...