niedziela, 29 października 2023

Imitacja ruchu

Przestrzeń w Tam miejscu imituje ruch. Omówiliśmy już to, ale dla przypomnienia powtórzymy to raz jeszcze. Ruch w przestrzeni Tam świata, jest interpretacją rozchodzącego się pulsowania. Właściwie, dokonuje się to za pomocą przekazywanie energii pomiędzy Punktami Energetycznymi. Mechanizm imitacji ruchu jest dość prosty.

To tak jakby najjaśniejszy punkt – a właściwie ta jasność, przeskakiwała na kolejne punkty w przestrzeni. To samo dotyczy punktów ciemnych, które w analogiczny sposób podążają po kolejnych punktach w przestrzeni Tam miejsca. Tak interpretowana jest imitacja ruchu.

Imitacja ruchu, jest właśnie skutkiem braku synchronizacji czasu, upływu czasu na poszczególnych pulsujących Punktach, upływ czasu odmierzany jest każdym pulsem. Każdy z Punktów pulsuje własnym rytmem. Może zwolnić rytm, lub przyspieszyć. To efekt zasady bilansu energetycznego.

Jeśli zabraknie na korektę odległości energii, to Punkt odzyskuje ją z szybkości drgania i zwalnia. Jak energii jest zbyt dużo, bo korekta jest minimalna, to punkt może przeznaczyć energię na szybkość pulsowania, wówczas na takim punkcie czas płynie szybciej. Jak widzisz, czas upływa na każdym punkcie w przestrzeni inaczej.

Do tej pory myślałeś, że ty, jako obserwator, jako pulsujący punkt w przestrzeni Tam świat, możesz korygować jedną z osi w zależności od obserwacji. Teraz, zastanawiasz się, czy możesz korygować czas, a właściwie upływ czasu. Z pewnością masz wpływ na upływ czasu poprzez wydatkowania energii przeznaczonej na korekty, jednak czy jest możliwe wpływać bezpośrednio na czas?

Odpowiedź jest prosta – TAK. ALE – zawsze pozostaje pewne ale. Aby zrozumieć decyzje obserwatora (w tym wypadku Punktu w Przestrzeni) dotyczące upływu czasu, musimy po drodze wyjaśnić kilka elementów. Obserwator zawsze będzie miał wpływ na jedną ze składowych współrzędnych - na jedną koordynatę przestrzeni. To jego prawo dziedziczone z Aktu Kreacji - wolna wola.

Obserwacja powoduje wydatkowanie energii. Oznacza to, że jeden Punkt w strukturze Przestrzeni Kwantowej, przekazuje sąsiedniemu Punktowi pewną porcję energii. Ta energia wpływa na korektę odległości. Skutkiem takiej decyzji Punktu jest użycie swojej energii i darowanie jej dla innego Punkt. Dokonuje się się przeskok energii - wygląda to jak imitacja ruchu. Świadomość Punktu, która doprowadzi do zmiany układu odniesienia, może wpłyną na czas. Analogicznie wyglądałoby to tak, jakby Punkt Energetyczny nagle "odwrócił" się do tyłu - to trudne, być może wykonalne.

Taki ruch może znacząco przyspieszyć, albo zwolnić czas. Punkt dokonuje zmiany kierunku obserwacji skokowo. Jednak skoki te polegają raczej na "obrót" w prawo, "obrót" w lewo. Obrót do tyłu, jest dość dramatycznym krokiem i wymaga sporych zasobów energetycznych.

Imitacja ruchu jest jedną z ważniejszych cech Przestrzeni Kwantowej. To wówczas pojawia się możliwość koncentracji Punktów w Skupiska. Skupiska natomiast są namiastką materii - materii w ustabilizowanych Świecie. Imitacja ruchu dokonuje się dzięki braku stabilizacji czasu. Ale dzięki temu - system próbuje znaleźć rozwiązanie - stabilizację Wymiaru Czasowego. O tym opowiemy jeszcze później.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.35

Fale Wawera cz.35 dotyczy opisu " przekazywania energii " - energii nieznanego typu , który dokonuje się w strukturze powstałej ...