czwartek, 5 października 2023

Czas - początek dyskusji

To tylko początek rozmowy o "Czasie". A jest on szczególny, niewątpliwie, wymaga szczególnego traktowania. Jak powstał czas? Jak narodziły się Wymiary Czasowe? Czy czas można traktować jako ekwiwalent energii? Pytań o "czas" jest znacznie więcej. Czas z pewnością odgrywa istotną rolę. Wyznacza nasze trwanie, czyli istnienie. Bez czasu nie ma istnienia. Czy można istnieć, kiedy czas nie płynie? Jak jest traktowany czas przez nas, przez ciebie? Za nim zmierzymy się z "czasem", najpierw opowiemy o procesie obserwacji, o którym już sporo zostało tu powiedziane.


Każdy punkt energetyczny, każdy obserwator prowadzi obserwację i dokonuje korekty tego, co jego subiektywną opinią, tego co jest do poprawienie. Obserwator, to znaczy pulsujący punkt, odziedziczył w Akcie Kreacji pewne intuicyjne wyobrażenie w jaki sposób powinna być postrzegana przestrzeń, jej idealny kształt. Stara się to odwzorować na swój „ułomny” sposób. Dlaczego ułomny? Dlatego, że korekty dokonuje tylko w jednej składowej, jednaj koordynaty, a sama korekta dotyczy obserwacji tylko w jednym kierunku.

Analogicznie można to przyrównać do patrzenia tylko w jedną stronę. Patrzysz w jednym kierunku i dokonujesz korekty, ale jak się odwrócisz do tyłu, widzisz, że coś nie „gra” i dokonujesz nowej korekty. I tak, co zmiana kierunku obserwacji, to korekta. Dodatkowo, korekty mogą być uwzględniać tylko świat wokół, tylko wokół swojego otoczenia, mogą dotyczyć tylko sąsiednich pulsujących punktów. Dlaczego tak się dzieje?

Kreator ma ogląd Absolutny. Ty, jako pulsujący punkt, możesz być tylko jedną częścią tego, co stanowi przestrzeń w Tam świecie. Mało tego. Na każdym punkcie inaczej upływa czas, a więc, twoje moce poznawcze również mają inny potencjał energetyczny w stosunku do innych pulsujących punktów w przestrzeni w Tam miejscu.

Każdy punkt ma swoje tempo poznawcze, dokonuje obserwacji na miarę swoich możliwości. No tak, to trochę dziwne, ale nawet w twoim życiu, niektórzy ludzie są bardziej powolni, a inny bardziej produktywni. To też dziedziczymy z Tam świata. Wróćmy do naszych obserwacji.

Obserwacja dokonuje się tylko i wyłącznie w konkretnym kierunku i w obrębie najbliższych sąsiadów - to znaczy w sąsiednich Punktach Energetycznych. Pulsujący punkt może obserwować tylko najbliższe, sąsiadujące Punkty. Kierunek obserwacji wyznaczany jest względem osi, którą chcesz poprawić. To jakby za każdym aktem obserwacji następowała poprawa jednej osi, osi związanej z kierunkiem obserwacji.


Czas odgrywa zupełnie inną rolę. Nie jest tak jak myślisz. Czas jest kierunkowy. Dlaczego? Kierunkowość była najpierw - może dlatego. Czas jest naszym doświadczeniem istnienia. Nie wiadomo czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie "czas" w inny sposób. Inaczej niż do tej pory. Może dlatego ta Teoria Wszystkiego jest inna, trudniejsza. Jeszcze sporo o "Czasie" po

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.35

Fale Wawera cz.35 dotyczy opisu " przekazywania energii " - energii nieznanego typu , który dokonuje się w strukturze powstałej ...