wtorek, 24 października 2023

Atrybut czasu

W Tu Świecie, gdzie niczego nie ma, żadnych pojęć, fizyki czy matematyki, jest tylko jedna maleńka cząstka energetyczna. To +Energia, która reprezentuje cały Świat. Od niej się wszystko zaczyna. To ona uwalnia atrybut czasu. To kwintesencja istnienia, rozumiana i zgodna z naszym doświadczeniem. To trwanie, to niezmiennie związane jest z czasem.

W Tu świecie, gdzie nie ma pojęcia czasu, Akt Kreacji dotyczy jednej, unikalnej, elementarnej cząstki +Energia. Od tej cząstki wszystko się zaczyna, zaczyna się również trwanie, objawione w samoobserwacji poprzez splątanie. Cząstka +Energii z chwilą pierwszego rozbłysku, drgania, jest na granicy światów, pojawia się również w Tu/Tam miejscu. Każdy puls odmierza upływ czasu - to atrybut czasu.

Cząstka +Energii jest stanem energetycznym, punktem skupionej energii uwolnionej w Niebycie, płaszczyzny energetycznej -Energii. To są jej niepodważalne atrybuty. Najważniejszą jednak cechą Cząstki +Energia jest - atrybut czasu. To czas jest wyznacznikiem istnienia, egzystencji. Bez czasu, a właściwie jego upływu, nie ma istnienia.

W Akcie Kreacji, następuje replikowanie kolejnych „klonów” cząstek +Energii. Jeśli tak jest, to pierwotnie, u samego początku, każda cząstka miała swój puls – upływ czasu, taki sam. Każda z replikowanych cząstek +Energii jest podobna, jest konsekwentna. Wracamy do pojęcia czasu.

W Tu świecie nie ma czegoś takiego jak czas, czy też upływ czasu. W Tu świecie możesz zaobserwować jeden, pojedynczy puls, rozbłysk - możesz to porównać do analogii z Wielkim Wybuchem - jeden błysk. Nie ma żadnego znaczenia ile ten rozbłysk trwa. Po prostu pojawia się i już. Pojawia się i … nagle jesteś już w między świecie – w Tu/Tam miejscu.

Ponieważ czasu nie na w Niebycie, to nie wiadomo dokładnie, czy uwolniona cząstka +Energia jest w Tu Świecie, czy już w Tu/Tam Świecie. Czas rusza. Cząstka pozyskała przy uwolnieniu w Tu Świecie atrybut czasu i manifestuje swoją egzystencję. Dzieje się. Granic pomiędzy Światami nie ma. Zarówno w Tu miejscu, jak i w Tu/Tam Miejscu cząstka +Energia funkcjonuje dzięki upływowi czasu. Atrybut Czasu legitymuje jej obecność - ustala jej egzystencję.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.35

Fale Wawera cz.35 dotyczy opisu " przekazywania energii " - energii nieznanego typu , który dokonuje się w strukturze powstałej ...