czwartek, 28 września 2023

Wola obserwatora

Każdy Punkt Energetyczny w Przestrzeni Kwantowej ma wpływ na jej kształt, na jej strukturę. Od kierunku obserwacji zależą działania korekcyjne - to Wola obserwatora. Wola Obserwatora? Nie wiadomo dokładnie dlaczego Punkt Energetyczny zmienia układ odniesienia. To tak, jakby posiadał "Wolną Wolę". To dziedzictwo z Aktu Kreacji, które przenoszone jest dalej na inne Światy.

Dziedziczenie wpływu obserwatora na układ odniesienia jest również znany w twoim świecie. Obserwator może zaburzyć swoją obserwacją układ, w którym dokonuje się proces obserwacji. Tak właśnie dzieje się w fizyce kwantowej. W realnym świecie – w realnym z twojej perspektywy, to prawo również ma swoje zastosowanie, ale kojarzone jest raczej z subiektywnym procesem obserwacji, postrzegania rzeczywistości przez konkretnego obserwatora. Wróćmy jednak do naszej opowieści o „przekazywaniu” energii.

W Tam świecie, „w wewnątrz” przestrzeni, struktury złożonej z pulsujących punktów energetycznych, pojawia się ciemne miejsce. To taki sam punkt. Kiedyś, przed upływem kilku pulsów, świecił jasno, zajmował swoje miejsce w strukturze, był częścią Tam świata, był obserwatorem. Był również obiektem – obiektem obserwacji. Użycie "był" nie ma większego znaczenia, ponieważ Punkt w Przestrzeni zawsze jest i trwa.

Punkt jako obserwator, dokonuje korekty tylko jednej składowej i to z punktu widzenie, z punktu obserwacji. Oznacza to, że jeśli dla przykładu, pulsujący punkt, „patrzy” w jakimś kierunku, to korekta może dokonać się tylko z perspektywy tej obserwacji, tego kierunku. Innych kierunków "nie widzi". To kierunkowość obserwacji.

Wówczas to, wydatkowana jest energia na skorygowanie współrzędnej. Każda zmiana punktu obserwacji może dokonać się po zmianie apogeum. Nie jest jasno określone, czy zmiana punktu obserwacji dokonuje się w tym samym czasie co obserwacja, czy na przykład w następnym apogeum. To wola obserwatora. To jego prawo.

Zmiany korekty współrzędnej i sama obserwacja, może to wydawać się dziwne, w Tam świecie są nie do rozróżnienia. Posiadają jedną i tą samą definicję. Obserwować, oznacza dokonywać zmian. Obserwować oznacza porównywać i korygować. Dokonywać korekty, oznacza obserwować. W twoim świecie te pojęcia oznaczają zupełnie coś innego, jedno dotyczy działania, inne poznania. W Tam miejscu, oba są „prawie” tożsame.

Wola obserwatora jest zatem subiektywną funkcją każdego Punktu Energetycznego w Przestrzeni Kwantowej. Odziedziczył ją z Aktu Kreacji. To właśnie w Akcie Kreacji Kreator umieścił Wolną Wolę. Jest ona dziedziczona poprzez wszystkie Światy. Oczywiście ma ona swoją inną interpretację dla każdego z nich. Wolna Wolna dotyczy wszystkiego - objawia się konsekwentnie. Każdy ją odziedziczył, w różnych sposób.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...