niedziela, 17 września 2023

Opis materii

To co dzieje się w Tam Świecie, interpretacja materii, a właściwie opis materii, będzie później wpływać na twój świat. Będzie wpływać na wszystko co jest dookoła. Opis materii to tylko pewna interpretacja zjawisk, jakie się dokonują. Do materii nawiązuje również interpretacja masy.

Materia, która jest przed tobą – jaką znasz, ma swoje własności, którym starasz się być wierny. A jeśli, czerpie ona i dziedziczy z cząstki z Tu świata? Co wówczas z twoimi własnościami materii? Dalej ślepo i z przyzwyczajenia będziesz poszukiwał transformat na swoje racje, czy może uda ci się zdjąć ograniczenia w poszukiwaniach. Po co chcesz to wiedzieć. To pytanie zmienia podejście. Powoduje, że twoje poszukiwania są twoje. Stają się subiektywne do czasów, w których żyjesz.

A jeśli tak, to nie powinny cię ograniczać w żaden sposób. To, że wybierzesz się w podróż w nieznanym kierunku, nie przekreśla przecież tego, że nie osiągniesz zamierzonego celu. Jednak, kiedy wybierzesz się drogą, którzy wszyscy już podążali przed tobą, to dojdziesz tylko tam, gdzie oni doszli. Zobaczysz może inaczej i tyle, ale to będzie znane zakończenie, przewidywalne. Po co to badać?

Czasoprzestrzeń w Tam miejscu można zinterpretować jako grawitację, siłę, która „wypełnia” przestrzeń złożoną z pulsujących punktów energetycznych. To w niej zanurzone są elementy, składniki do budowy materii, najmniejsze cząstki znane twojej fizyce. Tam wszystko się zaczyna z twojej perspektywy obserwatora.

Czy możesz sobie wyobrazić przestrzeń, jako idealną strukturę pulsujących punktów. Wszystkie punkty pulsują i starają się utrzymać idealne, zrównoważone, odległości pomiędzy sobą. Każdy w tych punktów stanowi obserwatora, ale może być również obiektem obserwacji.

Dlaczego tak się dzieje? Jaka jest mechanika w Tam miejscu, w Tam świecie? Dlaczego zbiór punktów oddalonych od siebie, zawieszonych gdzieś w nicości, może być obserwowany? Jak to wszystko układa się w harmonię? Jak wreszcie dokonuje się opis materii?

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...