niedziela, 10 września 2023

Miejsce Tu/Tam

Wszystko jest możliwe za sprawą konsekwencji. Cząstki +Energii tworzą sieć na granicy światów w Tu/Tam miejscu, sieć ze specyficznych połączeń (relacji), każda z trójek tworzy punkt energetyczny w przestrzeni – powstaje przestrzeń w Tam świecie, przestrzeń wymiarów i upływu czasu. Tak dokonuje się świat Tu/Tampółświat.

Te miejsca na granicy światów są jednocześnie bardzo spójne oraz zintegrowane, nie mają granicy, a jednocześnie fizyka adekwatna wyznacza inne prawa dla między świata Tu/Tam miejsca oraz świata Tam miejsca. To bardzo subtelne miejsce a jednoczenie tak konkretnie rozdzielone, że zasługuje na swoją odrębną nazwę – Tu/Tam. W Tu/Tam miejscu zachodzi zmiana punktu widzenia (układu odniesienia), punktu interpretacji tego, czego doświadcza obserwator. Może dlatego to wyróżniamy. Wszystko jest możliwe.

Wartość energetyczna połączenia pomiędzy cząstkami +Energii imituje „odległość”, i tak, sieć interpretuje się do postaci przestrzeni, pojawia się nowy świat, Tam świat. Konsekwentnie definiują się wymiary, pojawia się „upływ” czasu. Każda trójka cząstek +Energii zostaje zinterpretowana jako pulsujący punkt w przestrzeni wymiarowej. Wszystko jest możliwe.

Nieskończonej, konsekwentnej przestrzeni, która doskonali swoje wymiary pomiędzy punktami nieskończenie i w nieskończoność. Przestrzeń z Tam świata, dziedziczy niektóre prawa z Tu miejsca oraz Tu/Tam miejsca. Dziedziczy interpretację ruchu. Wszystko jest możliwe.

Akcja pomiędzy Światami, półświatami dzieje się w bezczasie. Oznacza to, że może wydarzyć się w jednej chwili, albo trwać w nieskończoności. My jednak musimy to przedstawić w pewnej sekwencji. Człowiek jednak bardzo mocno jest przywiązany do "czasu", do upływu czasu. Poza czasem nie bardzo jesteście w stanie funkcjonować. Tu/Tam jest gdzieś... pomiędzy, jednak bardzo konkretny.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...