sobota, 30 września 2023

Ja obserwator

Ja Obserwator, jakim jest pulsujący punkt w przestrzeni w Tam świecie, wydatkuje energię na proces obserwacji. To kolejne prawo w Tam miejscu. W Tam świecie obserwować, oznacza mieć na to odpowiednie zasoby energii. Czy zatem energia konieczna do obserwacji to nieprzebrane zasoby?

Wydatkowanie energii przez pulsujący punkt energetyczny procesowane jest według reguł podobnych w twoim świecie – bilansu energetycznego. Uwolniona energia w Akcie Kreacji w Tu świecie, zostaje skupiona w punkcie energetycznym – czyli w splątanej cząstce elementarnej +Energii. Jest jej tyle, ile przewidział Kreator w akcie kreacji, ani mniej, ani więcej – tylko dokładnie tyle. Pozostałe cząstki +Energii są podobne – to repliki, konsekwencja Aktu Kreacji.

Cząstki łączą się w relacje i mogą tylko „przekazywać” energię pomiędzy mostami energetycznymi – nawiązanymi relacjami, ale to już wiesz. Jak to się dzieje też już wiesz, ale dla pewnej konsekwencji przypomnimy ci ten proces, dodając istotne szczegóły, które nie występowały w Tu świecie. Bo to specyficzny proces obserwacji cząstki +Energii z punktu widzenie dwóch, różnych światów oraz jednego między świata. Teraz te informacje będą dopełnieniem. To jest możliwe dzięki - ja obserwator.

Jak już wiesz, tylko w Akcie Kreacji można coś stworzyć. Żadna cząstka +Energii, a w konsekwencji pulsujący punkt, składający się z trzech takich cząstek +Energii, nie ma możliwości kreacji, nic nie może wytworzyć, stworzyć, ani uwolnić dodatkowej energii z niebytu płaszczyzny energetycznej -Energii. Każda cząstka +Energii, a w konsekwencji każdy pulsujący punkt, składający się z trzech połączonych relacjami cząstek +Energii, może przekazać swój zasób energetyczny innej cząstce +Energii, a w konsekwencji innemu punktowi.

Ja obserwator - to tylko metafora. Nie ma możliwości, aby znaleźć się w Przestrzeni Kwantowej inaczej, kat tylko w postaci Punktu Energetycznego. Nie ma. Dlatego "ja obserwator" oddaje sens tego, co tak naprawdę dzieje się w przestrzeni. Przestrzeń Kwantowa to nieskończony układ odniesienia. Każdy Punkt jest części systemu - tworzy spójną, bezstratną energetycznie strukturę, odporną na wszystko. Struktura przestrzeni jest nie do ruszenia. Nie można jej zdegradować, rozproszyć, zniszczyć.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...