czwartek, 21 września 2023

Bilans energetyczny

To co się dzieje w przestrzeni pomiędzy Punktami Energetycznymi to wszystko dzięki równowadze energetycznej, która dokonuje się poprzez bilans energetyczny. Właściwie można tu mówić o bilansie energetycznym i o bilansie czasowym. Bilans energetyczny to nic innego jak rozwiązywanie problemów dotyczących niedoborów i nadmiarów energii w Punktach Energetycznych.

Proces zanikania, czy raczej niedoboru energetycznego w punkcie, powoduje wytworzenie w idealnej strukturze przestrzeni w Tam miejscu „dziurę” energetyczną. Siły, które oddziaływują, na każdy punkt w strukturze przestrzeni, mają problem z takim punktem. Taki punkt, traktowany jest w strukturze jak dziura energetyczna, która stanowi zachwianie w idealnej strukturze. Czasami można to interpretować, jako niepulsujący jasny punkt, a czasami jako ciemne „miejsce”.

Na skutek bilansu energetycznego oraz niedoboru energetycznego, punkt traci swoją pulsację, powoli traci również swoją moc świecenia. Struktura wokół tego punktu ulega zachwianiu i zagięciu przestrzeni, dokonuje się to z każdym kolejnym apogeum sąsiednich punktów. Powstaje szczególna osobliwość, która traci pewne własności z Tu świata, to tak jakby w tym miejscu wytworzył się „portal” do niebytu, płaszczyzny energetycznej -Energii. W tym miejscu czas zupełnie nie upływa. Taki stan wytworzył się, na skutek przekazania energii z tego konkretnego punktu do innych punktów sąsiednich.

Przestrzeń w Tam świecie jest interpretacją siły grawitacji, dlatego taki ciemny punkt, który już nie ma „siły” na pulsowanie, może pochłonąć prawie całą energię sąsiada dość gwałtownie, oczywiście pod pewnymi warunkami, które określone są prawami fizyki adekwatnej w Tam miejscu. Ta fizyka "definiuje" również bilans energetyczny.

Cała struktura „żyje”, pulsuje, porządkuje swoją interpretację wymiarów. Każdy punkt ma w tym swój udział, również ten ciemny, pozbawiony przez sąsiadów energii, pozbawiony drgania energetycznego. Punkty, które ulokowane są wokół ciemnego, nie drgającego punktu, odczuwają coraz większą presję, muszą przeznaczyć więcej energii na korekcję struktury. Pamiętasz, że ty, jako obserwator „siedzący” na punkcie, masz wpływ na jedną ze współrzędnych – to twoje prawo.

Bilans energetyczny odpowiedzialny jest za tworzenie struktury Przestrzeni. Współtworzy idealną strukturę Przestrzeni. Idealną strukturę Przestrzeni Kwantowej. Przestrzeni zbudowanej z Punktów Energetycznych - małych kwantów energii, na których czas upływa inaczej.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...