niedziela, 13 sierpnia 2023

Współrzędne Przestrzeni

Przyszedł czas na współrzędne, współrzędne Przestrzeni. To kolejny etap po "Upływie czasu", jaki jest konieczny do powołania czasoprzestrzeni jaką znasz ze swojego świata - Twojego Wszechświata. Do położenia w Przestrzeni Kwantowej konieczne są "koordynaty" dla każdego punktu energetycznego. Konieczne są "wymiary" położenia, gdzie każdy Punkt będzie utrzymywał swoją lokalizację. Przestrzeń jest przecież statyczna i bezstratna. Dlatego współrzędne Przestrzeni są konieczne.

W Tam świecie narodził się wymiar, ale nie ma pojęcia odległości, jest tylko interpretacje odległości. Odległość reprezentowana jest, jako porcja energii konieczna dla zachowania pozycji punktu w strukturze przestrzeni – to jak energia, która „trzyma” punkty w adekwatnej odległości. To odpowiednia porcja energii utrzymuje każdy punkt w strukturze przestrzeni w Tam miejscu. Struktura ta, nieustannie dąży do równowagi energetycznej wyznaczając położenie i granice punktów. Wyznaczają współrzędne przestrzeni.

To jakby porównanie do kul bilardowych, które dotykają się i w ten sposób tworzą strukturę. Nie możesz nic zrobić, bo nie ma w Tam miejscu na pozyskanie takiej energii, która „rozbiłaby” strukturę punktów. Dlaczego nie można zdegradować takiej struktury? Ponieważ w Tam miejscu nie ma pojęcie końca, czyli jakiejkolwiek destrukcji, nie ma Aktu Kreacji. To zapewnia stan równowagi uzyskany z własności cząstek +Energii, gdzie każda z nich jest podobna i dąży do jednolitości. To prawo w Tu fizyce adekwatnej dotyczące elementarnych cząstek +Energii - tak jest w Tu Świecie.

Struktura przestrzeni w Tam miejscu zbudowana z pulsujących punktów, dąży więc do stanu równowagi energetycznej, której interpretacją będzie adekwatnie idealne rozmieszczenie punktów. Rozmieszczenie jest bezpośrednim oddziaływaniem energetycznym każdego punku na wszystkie znajdujące się w pobliżu. Jak już wiesz, to rozmieszczenie, pozycjonowanie się w strukturze każdego z punktów, dokonuje się permanentnie, za każdym apogeum. Mało tego, zaburzenie, korekta czy też kolejne wyznaczenie jednej ze składowych, może być wynikiem obserwacji.

Czyli obserwator wyprowadza zaburzenie do struktury – a właściwie nie wprowadza zaburzenia, tylko zmiana perspektywy obserwacji powoduje wymuszenie korekty jednej ze współrzędnych. To tak, jakbyś spojrzał nagle w lewo i stwierdził, że struktura jest do poprawy i trochę trzeba „wydać” energii na korektę położenia. Każdy punkt jest obserwatorem i kontroluje swoje położenie według prawa Kosztów, traci energie do zmiany położenie przez zmniejszenie świecenia, jasności, albo kosztem częstości pulsacji, która również zamienia się na energię konieczną do osiągnięcia nowego, „dokładniejszego” położenia punktu względem swoich sąsiadów. Tak właśnie opisuje się współrzędne przestrzeni.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...