środa, 23 sierpnia 2023

Pulsowanie czasu

Dziedziczenie dotyczy również pulsacji, właściwie jej adekwatnej interpretacji, która dokonuje się w Tam miejscu – teraz będzie ona źródłem naszych kolejnych rozważań. Pulsowanie czasu, to ukonstytuowanie się Wymiaru Czasowego. Upływ Czasu kojarzony jest z pulsowanie - wówczas rusza czas.

Pulsacja identyfikuje się z czasem, z upływem czasu. To jak odmierzanie jednostek upływu, za każdym razem, za każdym pulsem, wyznacza nam kierunek upływania, trwania. Nie da się tego zatrzymać. Właśnie to jest twój świat, a mógłbyś sobie wyobrazić miejsce bez czasu? Akt kreacji? Koniec wszechczasów, wszechrzeczy? Niestety, ale człowiek, to tylko kopia kopii zawarta w Akcie Kreacji. Pomimo całej „doskonałości” człowieka, dobrze pomyślanej konstrukcji jego ciała, jesteś tylko kopią kopii. Tego wszystkiego co się tutaj dzieje dookoła.

Jesteś pomyślany i przewidziany w Akcie Kreacji przez Kreatora – według Jego pomysłu, musiał mieć pomysł na ciebie, jednak po drodze tyle się wydarza, tyle pulsów odlicza upływ czasu, które definiują twoje życie, twoje istnienie, a każdy z punktów może na to wpłynąć. Czy naprawdę każdy człowiek to tylko miliard pulsów? Coś w tym jest, wracamy do naszego pulsowania w Tam świecie. Pulsowanie czasu.

Przestrzeń w Tam miejscu staje się morzem możliwości, jak widać, wiele się Tam dzieje i wiele zawdzięczasz „obserwacji”, właściwie obserwatorowi – każdemu punktowi. Punkty w naszej przestrzeni w Tam miejscu, pulsują z różną częstością, wynika to z bilansu energetyczno-czasowego, który wydatkuje Energię na korektę odległości pomiędzy Punktami Energetycznymi.

Pulsowanie czasu może formować upływ czasu. Wpływa więc na energię. Jest podstawowym składnikiem w bilansie energetyczno-czasowym. Pulsowanie czasu "odzyskuje" energię z czasu. Działa to również w drugą stronę. Wszystko dla dobra położenia Punktu w Przestrzeni - działania korekcyjne związane są z upływem czasu. Upływ czasu to czas, a czas to pulsowanie. A zatem pulsowanie czasu.

Podczas działań korekcyjnych, wraz z pulsowaniem, pojawia się nadmiar energii albo jej deficyt – to Prawo Kosztów. Wydatkowanie energii na korektę położenie ma dwa aspekty, niedobór energetyczny, oraz nadmiar energetyczny. Energia ta zostaje zamieniona na czas, bądź upływ czasu zostaje zamieniony na dodatkowe zasoby energetyczne.

Pulsowanie czasu wydaje się kluczem do powoływanie wszystkich Wymiarów Czasowych. Dziedziczenia tego atrybutu - z małej elementarnej cząstki +Energia do Punktu Energetycznego konstytuuje czas. Czas jest na równi traktowany z Energią. To Prawo Zachowania Energii i Czasu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czas z naszego Wszechświata

Czas z naszego Wszechświata definiowany jest jako coś, co podlega nieustannym zmianom. " Czas " nieustannie płynie - ma wiele zn...