wtorek, 15 sierpnia 2023

Prawo obserwatora

Zasoby energetyczne poszczególnych Punktów w formującej się Przestrzeni są konieczne do zmiany położenia, do przeprowadzania korekt. Wszystko to dokonuje się na podstawie Bilansu energetyczno-czasowego i na podstawie obserwacji - to prawo obserwatora.

Jeśli energia konieczna na zmianę jednej ze składowych położenia (układu współrzędnych) – jednej z osi X, Y lub Z, będzie obarczona deficytem, wówczas punkt zwolni pulsy, które pokryją niedobór energetyczny do korekty pozycji punktu w strukturze. Jeśli mamy nadmiar tej Energii, a nie wykorzystamy jej do pozycjonowania, ponieważ w tym upływie czasu jest idealny balans energetyczny, wówczas energia zostanie zamieniona na szybkość pulsowania. Coś kosztem czegoś – wynika to z bilansu energetycznego – dlaczego?

W Tam świecie nie występuje Akt Kreacji, który uwalnia odpowiednią porcję stanu energetycznego +Energii z niebytu, płaszczyzny energetycznej -Energii. W Tam miejscu, punkt odziedziczył zapisane przez Kreatora prawa do bilansu energetycznego. Dlatego w Tam miejscu można zamienić „świecenie” na zwolnienie pulsowania i na odwrót. Według praw Tam fizyki nic nie można popsuć, unicestwić albo stworzyć, można tylko dokonać zmian interpretacyjnych – w tym wypadku świecenie za szybkość upływu czasu wyrażoną pulsowaniem punktu.

Teraz widać co się dzieje w naszej idealnej przestrzeni w Tam świecie. To zbiór idealnie oddalonych od siebie Punktów Energetycznych, które pulsują z różną intensywnością i z różną częstością, w dwóch kolorach; czerwonym i niebieskim. Możesz wyobrazić sobie, że panuje Tam istny chaos energetyczny, ale to tylko pozory. Jak jesteś obserwatorem – to znaczy, siedzisz sobie na jednym punkcie, wygląda to inaczej i wszystko układa się według praw fizyki adekwatnej, z uwzględnieniem niektórych praw odziedziczonych. Takie jest prawo obserwatora.

Pulsowanie. Jest dziedziczonym atrybutem z Tu świata i poprzez Tu/Tam Świat ma również swoją interpretację w Tam miejscu. Pulsowanie jest również zależne od obserwacji. Już to sobie uświadomiłeś, że w zależności od obserwacji zmienia się pulsacji punkt. Jest związane z bilansem energetycznym koniecznym do zachowania idealnej struktury. To prawo obserwatora.

To prawo obserwatora w Tam fizyce - fizyce adekwatnej. Dopiero ujawnia się w pełni właśnie w Tam miejscu, dlaczego? W Tu miejscu nie można jeszcze nic mówić o konkretnym wpływie na obserwację, mamy w Tu bowiem świat złożony tylko z jednej, splątanej elementarnej cząstki +Energii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...