czwartek, 31 sierpnia 2023

Podróż w przestrzeń

Każdy kolejny wpis do tego, Bloga to próba odpowiedni na pytanie - jak to się wszystko zaczęło? Oczywiście odpowiedź na to pytanie jest bardzo subiektywna. Nie mniej jednak podróż w przestrzeń została rozpoczęta. Każda nasze działanie jest właściwie subiektywne. Każda nasza aktywność życiowa, zawodowa, wszystko to wydaje się być "kierowane" naszymi subiektywnymi przesłankami. To właśnie dziedziczymy z Tam Świata.

Każdy anomalny Punkt, jak w dobrej rodzinie, przekazuje sąsiadującym Punktom Energetycznym swój anomalny problem do rozwiązania. Rozwiązaniem jest przejęcie energii przez inny punkt, oczywiście na określonych prawach z Tam fizyki - fizyki adekwatnej. I tak, sytuacja się powtarza, energia przekazywana jest do kolejnego Punktu, a anomalia „wędruje” po przestrzeni w Tam świecie. To podróż w przestrzeń, która się już rozpoczęła.

W przypadku anomalii polegającej na niedoborze energetycznym, inne punkty z przestrzeni, w Tam miejscu, nie są skore do takiej współpracy, do pomocy w rozwiązywaniu problemu anomalii. Takie miejsce staje się "izolowane", na więcej, niż jedno apogeum. Anomalny punkt z niedoborem energetycznym rzadko się „przemieszcza”, to znaczy, tylko najsłabszy energetycznie sąsiedni punkt, oddaje swoją energię dla zaspokojenie równowagi energetycznej.

Wówczas następuje zmiana pozycji w strukturze przestrzeni w Tam miejscu. Dzieje się to rzadko, upływa więcej niż jedno apogeum, zdarza się w momencie, w którym jeden z punktów sąsiednich „podda” się wpływom "dziury energetycznej", jaką jest właśnie punkt z niedoborem energii, lub z bardzo wolną pulsacją. Wtedy to właśnie następuje „przeskok takie „dziury” energetycznej. O tym, również opowiemy innym razem.

Anomalie „wyruszają” w podróż w przestrzeń w Tam świecie, to jest dopiero możliwość. Być może teraz nadejdzie właśnie ten moment, aby zdecydować o tym - jak będzie wyglądał nasz świat. O tym również opowiemy później.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...