czwartek, 31 sierpnia 2023

Opis wszechświata

Wiele zostało powiedziane na temat powstania wszechświata, jego opisu. Opis wszechświata nieustannie pojawia wszędzie. Każda cywilizacja, każda kultura ma na ten temat sporo do zaoferowania. To jest nasze wspólne dziedzictwo. Nasza wspólna historia, opowieść dotycząca nas samych. To samo dotyczy również naszej opisu Przestrzeni Kwantowej. To opis wszechświata, który jest naszą własną interpretacją. Interpretacją tego wszystkiego co znajduje się wokół nas.

Mówiliśmy już, że przestrzeń w Tam miejscu można zinterpretować, jako siłę grawitacji, oczywiście, to tylko próba odwzorowania. Ale to coś więcej, niż zwykła siła. Przestrzenny stan energetyczny. Uporządkowanie, konsekwentne uporządkowanie. Tego, co znajduje się w Tam świecie, nie jesteś w stanie jeszcze zaobserwować.

Dlatego jest to ostatni „punkt” na uświadamianie sobie, uświadomienie sobie przestrzeni, właściwie specyficznej czasoprzestrzeni z Tam świata. To pierwsze miejsce, właściwie granica, gdzie powstają zalążki materii. Elementarne cząstki, z których zbudowany jest twój świat, wszechświat, kosmos.

Zanim przejdziemy dalej, zrobimy małe podsumowanie. Jak widzisz, nasz opis nie nawiązuje do opisu matematycznego, nie odnosi się również do fizyki kwantowej, bezpośrednio, może ma jakieś analogie. Nasz opis, ma na celu naprowadzenie cię na odpowiedź do pierwotnego pytania – jak powstałeś?

Nie skupiamy się w żadnym razie na warstwie matematyczno-fizycznej, owszem, czasami nawiązujemy do niej – to tak dla analogii. Chodzi o to, że niektóre rzeczy musisz sobie uświadomić, nie ma żadnego aparatu matematyczno-fizycznego, aby to wyrazić, w Tam miejscu i tak jest trudno wyobrazić sobie przestrzeń z Punktów Energetycznych, na których upływ czasu jest różny.

Konsekwentnie, nie będziemy stosować tego aparatu do opisu nawet w świecie, który znasz, w którym ten aparat został zauważony, zastosowany – tak dla równego traktowania, jeśli nie da się czegoś wyjaśnić prosto, bez aparatu matematycznego, to oznacza, że nie jest to dobrze obserwowane.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...