poniedziałek, 28 sierpnia 2023

Niedobory i Nadmiary

Dużo zostało powiedziane na temat osobliwości. Osobliwość dla Przestrzeni jest kojarzona z anomalią. Anomalie to przede wszystkim Niedobory i Nadmiary Energii w strukturze przestrzeni. Cały układ struktury przestrzeni jest układem bezstratnym. Energia może być przenoszona z Punktu do Punktu. Nie może ulec degradacji, nie można jej więcej wytworzyć.

Pamiętasz w Tu świecie Akt Kreacji, uwolnienie pojedynczej cząstki +Energii z niebytu płaszczyzny energetycznej -Energii? To właśnie analogicznie podobna sytuacja, tylko obserwowana w Tam świecie, z innej perspektywy (układ odniesienia). To również analogia do zgromadzenia większej ilości energii w Punkcie Energetycznym w przestrzeni w Tam miejscu. Jeden Punkt zyskał a inny Punkt stracił, jeden punkt szybciej pulsuje, a inny punkt zwolnił pulsowanie. Jednym słowem - niedobory i nadmiary energii.

W Tam miejscu, nie ma szans na dodatkowy bonus energetyczny w postaci uwolnienia extra porcji, ponieważ nie ma w Tam miejscu Aktu Kreacji. Nie można również „odparować” tej porcji energii. Co się zatem dzieje?

Niedobory i nadmiary energetyczne, są po prostu przekazywane pomiędzy Punktami. Każdy punkt jest podobny, teoretycznie posiada do dyspozycji podobną porcję uwolnionej energii, ale, każdy Punkt składa się z trzech cząstek +Energii, a każda z cząstek +Energii wpływa na dwie pozostałe. Interpretację „wpływu” można zatem utożsamić z wielkością odpowiedniej porcji energii. Jak to się dzieje?

W niebycie -Energii nie ma pojęcia odległości, jest ona interpretowana jako most, połączenie, relacja, która została określona odpowiednią porcją energii – możesz to sobie wyobrazić, że im „dalej” jest cząstka +Energii oddalona od drugiej, tym więcej energii jest koniczne do ukończenia połączenia. To tylko nasz opis, interpretacja z Tu świata.

Anomalia punktu jest odstępstwem od równowagi energetycznej w przestrzeni w Tam świecie, powoduje, że inne punktu, tworzą otoczenie wokół takiego punktu, „próbują” doprowadzić do korekt tego zjawiska. Takie działanie jest naturalne i zgodne z prawami fizyki adekwatnej. Ja zachowuje się otoczenie takiego punktu, czyli inne punkty zgromadzone wokół takiej anomalii? Anomalie to tylko niedobory i nadmiary energetyczne.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...