piątek, 25 sierpnia 2023

Defekt osobliwości

Osobliwość nie powinna mieć wydźwięku pejoratywnego. Natomiast "defekt osobliwości", właśnie ma takie negatywne brzmienie. W naszym przypadku osobliwość powstaje na skutek "defektu" idealnej struktury Przestrzeni Kwantowej. To defekt jest wyróżnikiem osobliwości. Warto się nad tym zastanowić. A zatem defekt osobliwości - czy to ma sens?

W idealnej przestrzeni w Tam świecie powstaje osobliwość – ugięcie, nagięcie przestrzeni. Można by powiedzieć, że to jest właśnie defekt struktury. Zresztą w Tam świecie jest to całkowicie normalne, wynika to z konsekwencji. Ale ty jako człowiek, nie jesteś w stanie wyobrazić sobie idealnej przestrzeni z jakimiś „defektami”, ugięciami, wybrykiem energetycznym.

W Tam miejscu wszystko dąży przecież do doskonałości, nieskończenie, konsekwentnie. Przestrzeń to nieustannie zmieniający się byt, żyje, ma swoje prawa i swoją fizykę adekwatną oczywiście i jeszcze dziedziczy co nieco z Tu miejsca. To defekt staje się wyróżnikiem, osobliwością.

Nasza osobliwość może wyróżnić się poprzez cztery atrybuty. Pierwszy, jeden z punktów świeci jaśniej. Drugi, jeden prawie nie świecie – to jakby dziura w przestrzeni. Trzeci, jeden z punktów świeci mocno i na dodatek bardzo szybko pulsuje, szybciej od innych.

No i ostatni z atrybutów, to jeden z punktów prawie nie świecie i w dodatku pulsuje bardzo powoli. Teraz opowiemy ci co się w tych przypadkach dzieje, czas na kolejną interpretację zdarzeń w przestrzeni w Tam świecie.

Każda z osobliwości jest możliwością, okazją do zapoczątkowania trwałych zmian w strukturze przestrzeni w Tam świecie. Trwałość tych zmian jest rozciągnięta na cały Tam świat w nieskończoności. W konsekwencji, anomalie te, mogą dokonywać, wpływać na strukturę przestrzeni w dość specyficzny sposób. Wszystko dzieje się w nieskończoności.

A defekt osobliwości? Aby zwrócić uwagę na szczególność sytuacji, używa się właśnie takich połączeń, jak "defekt osobliwości". Taki zabieg stosuje się do podkreślenia tego, na co warto zwrócić uwagę. Nasz defekt, pomimo tego, że jest osobliwością, będzie miał do spełnienie jeszcze konkretną misję. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...