piątek, 4 sierpnia 2023

Czym jest przestrzeń

Czym jest przestrzeń (Czasoprzestrzeń)? Mówiliśmy już, że można ją zinterpretować jako siłę grawitacji, spoiwo, pewną koncentrację uporządkowanych stanów energetycznych, pulsujących punktów. Każdy z punktów dąży do równowagi energetycznej, cyklicznie podczas każdego apogeum zmienia perspektywę jako obserwator i stara się osiągnąć swoje idealne odległości względem innymi punktów w przestrzeni Tam miejsca.

To nieustanna „walka” o wyznaczanie idealnych położeń, idealnych odległości. Przestrzeń Tam miejsca „zbudowana” jest z wymiarów zanurzonych w upływie czasu, to interpretacja czasoprzestrzeni. Tak, można powiedzieć, może jest trochę inną czasoprzestrzenią, jaką definiuje się w twoim świecie, ale…

Czasoprzestrzeń jest więc idealną strukturą pulsujących, energetycznych punktów. Każdy z punktów posiada podobne własności energetyczne, podobne odległości, chociaż mogą się różnić nieznacznie pulsowaniem. Wynika to z dopasowania energetycznego oraz kosztu, jaki punkt musi ponieść do zapewnienia idealnej struktury, idealnych odległości pomiędzy punktami. Można również użyć innej analogii, chociaż nie oddającej dokładnie sytuacji, czy jest przestrzeń.

Można zinterpretować przestrzeń, jako naczynie, na przykład akwarium o nieskończonych wymiarach, w którym może pojawić się jakaś materia, życie, kosmos, wszechświat. Przestrzeń jest więc interpretowana jako woda, środowisko. Zapewnia odpowiednią spójność dla materii, odpowiednie parametry, stanowi otoczenie. W tym otoczeniu pojawiają się możliwości, różne możliwości.

Może ten przykład nie jest najlepszym porównaniem, ale odnosimy się do pojęć, które znasz, do wiedzy i poznania, które są twoim doświadczeniem, gdzie będzie mógł wyobrazić sobie pewne zjawiska, a resztę dopowiedzieć. Oczywiście, jeśli masz nieskrępowany umysł i jesteś otwarty na podróż „inną” drogą, nie jak inni podróżnicy, którzy podążali w poszukiwaniu prawdy przed tobą. To tylko jedna wersja, jedna opowieść twojego powstania, jedna z możliwości, może szalona, ale twoja, jest twoja.

Idealna struktura czasoprzestrzeni wpisana jest w Akt Kreacji, pomimo tego, że nigdy nie doświadczyła i nie doświadczy go. Jest jego efektem, konsekwencją tego, co nastąpiło w Tu świecie. W Tam miejscu, nikt i nic nie może się zdarzyć destrukcyjnego, zaburzającego strukturę, nie może uszczknąć żadnej mikro porcji energii, aby wpłynąć na strukturę przestrzeni w Tam miejscu. Przestrzeń tylko trwa i dąży do doskonałości, doskonałości struktury, to jest jej główny powód istnienia i misja. Czy jest zatem bytem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...