sobota, 12 sierpnia 2023

Czas i wymiary

Co to za Przestrzeń, która nie posiadałaby podstawowych atrybutów takich, jak czas i wymiary. Nasz przestrzeń transformuje - stanie się czasoprzestrzenią. Z Twojego punktu widzenia to proces, ale w Tam Świecie, stanie się to nagle, staje się to nieskończenie, a może już się dokonało?

Widzisz teraz, że upływ czasu jest traktowany „względnie”, a postać, którą rozumie twoja matematyka i fizyka, wykrystalizuje się później, podobnie jak wymiary (w sensie układ współrzędnych). Ale prawa z Tam miejsca, podobnie jak z Tu miejsca, będą konsekwentnie dziedziczone w twoim świecie. Dlatego w nawiązaniu do Tu/Tam miejsca, można próbować określić, interpretację ruchu, a w konsekwencji interpretację prędkości oraz pędu itd.

Następnym skojarzeniem jakie nam się nasunie na myśli będzie oczywiście masa, czyli musi pojawić się definicja, określenie materii. Wszystko to bazuje na konsekwencji. Konsekwencji zapoczątkowanej w Tu miejscu w Akcie Kreacji. Jak wygląda interpretacji mechaniki w Tam miejscu? Co w Tam miejscu się dzieje? Do czego to możemy porównać aby wyjaśnić zjawisko „ruchu”, a dalej konsekwentnie … powstanie materii.

W jaki sposób zinterpretować zjawisko ruchu w "statycznej" przestrzeni w Tam świecie składającej się z nieruchomych, powiązanych pomiędzy sobą energetycznie pulsujących punktów? Najpierw wyjaśnienie. Nieruchome punkty. Punkty, które tworzą przestrzeń w Tam miejscu, to trójki połączonych ze sobą cząstek +Energii z Tu/Tam miejsca. Wyznaczają czas i wymiary, inne niż znasz, ale adekwatne do Tam miejsca. Pozycjonują się, aby „odległości” pomiędzy nimi były takie same, proporcjonalne energetycznie, aby tworzyły idealną strukturę trzech wymiarów. A czas? Czas upływa inaczej - na każdym Punkcie w Przestrzeni.

Narodziny Wymiarów czasoprzestrzennych, a właściwie, czas i wymiary w sensie odległości uformują dopiero naszą czasoprzestrzeń, naszą Przestrzeń Kwantową. Stania się ona odpowiednikiem siły grawitacji. Wszechobecnej siły grawitacji. Ale do tego jeszcze daleka droga.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...