wtorek, 25 lipca 2023

Wymiar Wolna Wola

Wymiar Wolna Wola, jest podstawowym dziedzictwem jakie w nas ludziach funkcjonuje. To pierwotny przywilej, prawo, które otrzymaliśmy od pojedynczej cząstki energetycznej +Energia. Wszyscy jesteśmy spadkobiercami Prawa do Wolnej Woli.

W Akcie Kreacji, Kreator przewidział według tylko swoich subiektywnych kryteriów, informację o dwóch wymiarach, która zawarta jest w cząstce +Energii. Cząstka przekazuje informacje te, są dziedziczone do innych światów. Trzeci wymiar – Kreator pozostawił w pewnym „niedopowiedzeniu”, to jest właśnie miejsce na „interpretację” obserwatora. To niesamowite, ponieważ w akcie kreacji, Kreator przekazał „obserwatorowi” cząstkę współodpowiedzialności, za skutki aktu kreacji.

Akt kreacji nie występuje w twoim świecie, nie możesz niczego stworzyć od zera. Wszystko co możesz, to przetwarzać to, co jest w twoim zasięgu. Kreator jednak, przekazał ci możliwość „wyboru” – to jest właśnie skutek dziedziczenia, który został zawarty w akcie kreacji uwalnianej cząstki +Energii, dwie pozycje zostały „zaproponowane przez Kreatora, a trzecie zostaje uwzględniona w akcie obserwacji. To obserwator ma „wybór”, ma wpływ na pozycjonowanie trzeciego wymiaru ulokowanego punktu energetycznego w czasoprzestrzeni w Tam świecie.

Ten pierwotny „wybór”, dziedziczysz ty, człowiek. Możesz zawsze dokonać wyboru jako obserwator, to ty o tym decyduje, co jest subiektywnie dobre dla ciebie. To ty decydujesz jaki masz system wartości – jak chcesz wyglądać i być postrzegany w świecie, dokładnie tak jak pierwotny punkt, umieszczony gdzieś w przestrzeni Tam świata. Później. Później o tym powiemy ci więcej.

A jak działa mechanizm ustalania trzeciego składnika pozycji punktu energetycznego w przestrzeni w Tam miejscu? Tego dowiesz się następnym razem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...