wtorek, 4 lipca 2023

Świat grawitacji

Przechodzimy powoli do Tam miejsca. Nasza przestrzeń jest jak fraktal energetycznych skoków, pulsów, dzięki czemu następuje interpretacja ruchu. Zyskujesz świadomość ruchu. Jeśli wystąpi jakakolwiek możliwość ruchu, choćby interpretacja, to jest również możliwość pędu, bądź interpretacja pędu, prędkości. W Tam jest już upływ czasu i wymiar, a to składniki na prędkość, - droga i czas.

Wynika z tego, że gdzieś za tym wszystkim musi czaić się masa. Masa to szansa na materię. Materię da się już zobaczyć twoimi oczami, twoim doświadczeniem. Możesz sobie nawet zbudować stanowisko do obserwacji materii, badać, mierzyć by wiedzieć. Ale to już wiesz i nie warto się tym zajmować.

Do czego można porównać przestrzeń w Tam miejscu – przestrzeń, czyli sieć połączonych cząstek +Energii. Słowo „porównanie” jest nieadekwatne, może słowo „interpretacja” będzie bardziej adekwatna, a więc, jak można zinterpretować przestrzeń? interpretacją naszego wyjaśnienia przestrzeni może okazać się w końcu, że przestrzeń jest spoiwem, to jak „siła”. Siła grawitacji.

Przestrzeń jest interpretowana jako siła grawitacji. To ta siła wszystko trzyma w ryzach, atomy, materię, planety, galaktyki, wszechświat. To dzięki tej przestrzeni w Tam świecie, wszystko trzyma się „kupy”. Nawet elektron, wie co ma robić i w jak przewidywalny sposób, ma się zachowywać – trwać w swoisty sposób gdzieś w przestrzeni. Dojdziemy do tego.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...