środa, 12 lipca 2023

Struktura Przestrzeni

Jak krystalizuje się Struktura Przestrzeni? Czy to tylko zbiór ulokowanych gdzieś Punktów? Idąc dalej w Tam miejscu, gdzie reprezentacją świata w Tam jest nasza przestrzeń, wypełniona punktami energetycznymi, pulsującymi punktami, widzimy, a właściwie uświadamiamy sobie to zjawisko – idealnej samodoskonalącej się sześciennej struktury przestrzennej. Z czego to uświadamiania wynika?

Wiemy już, że w Tu/Tam miejscu zmienia się jakość postrzegania w stosunku do Tu miejsca. Podobna zmiana jakościowa dokonuje się pomiędzy Tu/Tam miejscu a Tam miejscem. W Tu miejscu, żeby zobaczyć inną cząstkę, musisz przeskoczyć na inną cząstkę – zmienić po prostu punkt obserwacji, układ odniesienia. W Tu/Tam zachodzi właściwe ta sama zależność, tylko! Tylko w Tu/Tam, wspiera nas konsekwencja.

Według konsekwencji, jeśli w Tu miejscu, dokonałeś zmiany stanowiska obserwacji, to konsekwentnie dokonujesz tej zmiany również w Tu/Tam miejscu, to po prostu jest fizyka adekwatna w Tu/Tam miejscu. Idąc dalej w Tu/Tam dokonujesz zmiany obiektu z którego obserwujesz – permanentnie, stale, w sposób trwały. To jest wyniki konsekwencji. W Tu/Tam miejscu skaczesz z obiektu na obiekt w nieskończoność, bo domeną Tu/Tam miejsca jest trwanie, a wszystko po to, aby zyskać świadomość. Świadomość sieci Tu/Tam miejsca.

Czas na przestrzeń, wiemy, że pełno tam pulsujących punktów, a widzimy je wszystkie na raz - jednak nie w tej samej "chwili", bo konsekwentnie zmieniamy punkt obserwacji – zyskujemy świadomość, to jak pamięć systemu. Gdzie się nie obrócisz w przestrzeni to zobaczysz, uświadomisz sobie pulsujące punkty. Teraz dodatkowo jeszcze widzisz je w przestrzeni wymiarowej. Uświadamianie dokonuje się permanentnie, wraz z każdym pulsem punktu.

Wróćmy jeszcze do samych wymiarów, bo to ciekawy temat, jeszcze nie dość wystarczająco omówiony. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...