niedziela, 23 lipca 2023

Pulsowanie w przestrzeni

Przestrzeń w Tam miejscu, jak widać, ma ogromne możliwości w porównaniu z Tu światem. W Tam miejscu już jest moc świadomej nieskończoności bytu, jaką jest nieskończenie trwająca czasoprzestrzeń. Obserwator doświadcza wrażenia, że z każdym pulsem następuje zmiana przestrzeni, dążenie do doskonalenia wymiarów, to jak trwanie wszechświata, pulsujący Wielki Wybuch.

Trwanie, nieskończone rozchodzenie się energetycznych bodźców imitujących ruch. Nieustanne trwanie. Konsekwentne trwanie. Taka jest przestrzeń możliwości, w Tam miejscu wszystko może się zdarzyć, wszystko co ważne, istotne, co warto zobaczyć, to znaczy uświadomić sobie. Teraz jesteś czasoprzestrzenią, czujesz to?

Pulsowanie. To jedyny atrybut przestrzeni w Tam miejscu, który nie dąży do doskonałości. Kształt, wymiary, które stają się pomiędzy Punktami Energetycznymi, te muszą być perfekcyjne. To jak sześcian. Idealny. Ale nie pulsowanie. Dlaczego? Bo pulsowanie imituje ruch. Czasami można zaobserwować zmianą koloru rozchodzącą się w przestrzeni jak spadające płytki domina. To niesamowity widok, jak latarnia, kolor rozchodzi się do nieskończoności. Każdy punkt drga, pulsuje. Dlaczego tak jest? Wszystko to za sprawą Prawa Kosztów, o którym już wspomnieliśmy.

Obraz pulsującej Przestrzeni Kwantowej
Obraz pulsującej Przestrzeni Kwantowej.

Teraz przestrzeń w Tam miejscu dąży do doskonałości w nieskończonym trwaniu – jeśli chodzi o wymiar, nieskończenie precyzyjna, w idealnych proporcjach, wymiarach, jak kryształ. Wszystko to zawdzięcza prawu kosztów, które dopełnia odpowiednio informację trzeciego wymiaru w taki sposób, aby uzyskać idealny wymiar. To tytaniczna praca, tak dobierać wymiary nieskończonych punktów? Raczej nie.

Punkt Energetyczny to przede wszystkim czysta energia, oddziaływują na siebie w przestrzeni, dobierając trzecią współrzędną tak, aby zachować idealną strukturę. Każdy punkt robi to w nieskończoność, dobiera nieskończenie trzecią wartość, które dodatkowo zależna jest od obserwatora. I tak idealna przestrzeń z nieidealnymi pulsującym punktami, egzystuje i trwa w nieskończoności.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.35

Fale Wawera cz.35 dotyczy opisu " przekazywania energii " - energii nieznanego typu , który dokonuje się w strukturze powstałej ...