sobota, 15 lipca 2023

Przynależność do sieci

Cząstki +Energii połączone w trójki osiągają przynależność do sieci. Prawo skończoności określa stopień uwolnionej energii, jaka jest potrzebna do osiągnięcia apogeum energetycznego. Co to oznacza? Otóż, niektóre cząstki energetyczne +Energii wymagają do ukończenia relacji większej energii dla pulsujących cząstek +Energii. Natomiast niektóre połączenia osiągną apogeum przy mniejszym świeceniu cząstek +Energii. Ukończony most, relacja, musiał uwolnić większą porcję energii, aby się dokonać.

Czasem tak po prostu jest. Wielkość pulsowania, koniecznej energii można interpretować na przykład "odległością" pomiędzy cząstkami +Energii – później w przestrzeni zinterpretowane to zostanie poprzez odległość w Tam Miejscu. W Tu miejscu nie ma wymiarów, odległości ale jest za to mniej lub bardzie świecący most – czyli namiastka wymiaru. Ta informacja przechowywana jest do momentu uformowania się przestrzeni w Tam miejscu, właściwie ta informacja jest konieczna do uformowania przestrzeni. Jaki jest mechanizm?

Każda cząstka +Energii, po nawiązaniu relacji, otrzymuje informację o swojej przynależności do sieci w Tu/Tam miejscu, a w konsekwencji do przestrzeni w Tam miejscu. To tak, jakby wraz z uzyskaniem relacji, cząstka +Energii została oświecona, jaka jest jej lokalizacja względem pozostałych dwóch cząstek +Energii.

Początkowo informacja ta jest niepełna, ale z chwilą nawiązania relacji pomiędzy trzema cząstkami +Energii, informacja sią dopełnia. Informacja jest interpretowana jako „moc” świecenie mostu. To jest transformata pomiędzy jasnością a raczej natężeniem jasności podczas pulsowania w momencie apogeum, do informacji o współrzędnych w przestrzeni.

Podczas formowania się sieci w Tu/Tam świecie, trójki połączonych cząstek +Energii mają już gotowy przepis, jak docelowo będzie wyglądać przestrzeń w Tam świecie. Informacja ta, pozwoli wyznaczyć dla Punktu Energetycznego swoje miejsce w Przestrzeni Kwantowej w Tam miejscu, według określonych „współrzędnych”. Sieć w Tu/Tam miejscu, formuje poszczególne trójki połączonych cząstek +Energii właśnie w Punkty Energetyczne obdarzone współrzędnymi w Przestrzeni Kwantowej. Ale do tego dopiero dojdziemy.

Ten etap jest jeszcze niepełny informacyjnie dlatego, że dokonuje się w miejscu Tu/Tam. Jego fizyka adekwatna nie ma odpowiednich praw, dopiero transmutują z Tu/Tam Miejsca do Tam Miejsca. Na razie w Tu/Tam miejscu współtworzy się byt, jakim jest sieć o cechach trochę Tu, a trochę Tam. Według fizyki Tu/Tam, każda trójka połączonych cząstek +Energii może obserwować tylko dwie cząstki +Energi i to połączone w relacji. To tak, jakby miała dostęp tylko do dwóch wymiarów z trzech. Dlatego w Tu/Tam mamy do czynienia z siecią, a przestrzeń jest jej konsekwencją w Tam świecie.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...