sobota, 8 lipca 2023

Obserwator z Przestrzeni Kwantowej

 Obserwator jest świadomy – nieskończonej liczby pulsujących punktów energetycznych. Proces  obserwacji, wprowadza pewne zniekształcenia, dlaczego. Obserwator nieustannie może wpływać na obiekt obserwacji, który powoduje zniekształcenie. Zniekształcenie to niwelowane jest pewnym kosztem. To Prawo kosztów. Prawo to zachodzi w Tam fizyce. Co to takiego, Prawo Kosztów?

Podczas obserwacji, widzisz świecące punkty, pulsującym światłem, tak jakbyś był zanurzony, punkty są wszędzie dookoła – dosłownie w nieskończonej przestrzeni wypełnionej punktami. Taka jest twoja świadomość teraz w Tam miejscu czyli w przestrzeni. Co takiego obserwuje?

Niestety, ale w Tam miejscu nie widać cząstek +Energii, widać tylko interpretacje trójki cząstek jako jeden punkt „świetlny” i w dodatku pulsujący. Zamiast widzieć trzy razy więcej cząstek +Energii, ty jesteś świadomy jednej trzeciej ich liczebności. To i tak nie ma większego znaczenia, ponieważ jest ich nieskończenie wiele. Dlaczego tak się dzieje w Tam miejscu? Z powodu Prawa Kosztów. Prawo kosztów to „opłata” za możliwość świadomości obserwowanej przestrzeni w Tam miejscu w takiej formie. Jak to działa? Jaki jest mechanizm obserwacji w przestrzeni Tam miejsca?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...